Bogata oferta taksówkarzy – taxi bagażowe

taxi bagażowe

Oferta taksówkarzy kojarzy nam się głównie z przewozem pasażerów na dworzec lub lotnisko, a także do domu po imprezie lub ważnej uroczystości. Jednak zaglądając na stronę internetową firm zajmujących się przewozami można zobaczyć, że oferta jest bardzo szeroka i niezwykle atrakcyjna dla wymagających klientów. Podstawą jest taxi bagażowe, ponieważ wiele osób nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z ciężkim bagażem.

Taxi bagażowe

taxi bagażoweDo grona takich klientów zaliczyć można osoby starsze, chore lub kobiety w ciąży. Nie mogą oni dźwigać ciężkich rzeczy ani znosić ich samodzielnie ze schodów. Osoby długo pracujące i cierpiące na notoryczny brak czasu mogą skorzystać z usługi jaką jest robienie zakupów z dowozem do domu. Polega ona na tym, że taksówkarz bierze od klienta listę zakupów, a następnie udaje się do wyznaczonego sklepu.
Po zakupieniu wszystkich wypisanych produktów transportuje je do klienta. Usługa ta coraz częściej pojawia się w ofercie firm zajmujących się przewozem osób oraz bagaży. Bogata oferta taksówkarzy to również dowóz dzieci do szkół oraz przedszkoli jak również ich odbiór. Może być to usługa realizowana sporadycznie, ale także regularnie. Aby obniżyć koszty rodzice umawiają się z sąsiadami, których dzieci uczęszczają do tej samej placówki wówczas przewoźnik bierze taką samą opłatę, a koszty rozdzielają się równomiernie na wszystkie dzieci.
Jedną z najbardziej nietypowych usług z jaką możemy spotkać się w przypadku taksówek to dowóz paliwa. Skierowana jest do kierowców, którzy nie pamiętają o regularnym sprawdzaniu stanu swojego baku i tym samym wyruszyli w podróż bez odpowiedniej ilości paliwa.

Taksówkarz za opłatą może je dostarczyć w wybrane miejsce tak, aby można było ponownie uruchomić auto. Wśród innych ofert można znaleźć tanie przeprowadzki oraz transport nietypowych rzeczy takich jak na przykład pianino lub fortepian. Niektóre firmy oferują również przewóz przesyłek na terenie jednego miasta wchodząc tym samym w kompetencje firm kurierskich, jednak ich realizacja jest bardzo szybka, ale również droższa od standardowej poczty.

Categories: Przewozy i transport