Ciekawa impreza firmowa

 

Jestem prezesem niedużej firmy. Jestem przekonany, że w szeregach mojej firmy skupiam naprawdę rewelacyjnych specjalistów. Dlatego też chcę, aby pracowało się im u mnie dobrze. W związku z tym powstał w mojej głowie pomysł na organizację firmowej imprezy integracyjnej. Postanowiłem nawiązać współpracę z konkretną firmą, która pomogłaby mi w organizacji rewelacyjnej imprezy tego typu.

Organizacja świetnej imprezy dla firmy

fantastyczna impreza integracyjna w wielkopolsceBycie prezesem firmy to spora odpowiedzialność. Nie jest tak, że tylko zarządzam i pobieram spore wynagrodzenie. Jestem odpowiedzialny za swoich pracowników i ich rodziny, i zdaję sobie z tego sprawę. Zdaję sobie sprawę również z tego, że w szeregach mojej firmy są fachowcy, których nie byłoby łatwo zastąpić. Dlatego też ostatnio stwierdziłem, że fajnie byłoby zadbać o odpowiednie zintegrowanie pracowników. Znalazłem więc firmę, dla której fantastyczna impreza integracyjna w Wielkopolsce pod względem organizacyjnym to byłaby pestka. Świadczyły o tym wszystkie pozytywne komentarze ludzi, którzy już wcześniej zdecydowali się na współpracę z tą firmą. Dlatego też zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z tą organizacją. Podczas jednej z pierwszych rozmów ustaliliśmy cel tej imprezy, to co chciałbym dzięki niej osiągnąć. Ustaliliśmy również jej termin oraz miejsce. Bardzo się na to wszystko cieszyłem. Moi pracownicy również bardzo dobrze przyjęli wieść o firmowej integracji.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od naszej firmowej imprezy integracyjnej, muszę przyznać, że była ona fantastyczna. Do teraz słyszę od pracowników, że powinniśmy częściej spotykać się na tego typu eventach. Wyraźnie im zaimponowałem swoją decyzją. Cieszę się, że tak właśnie się stało. Z pewnością częstsze imprezy integracyjne wyjdą moim pracownikom tylko na dobre!

 

Categories: Usługi i praca