Ciekawe spotkania w katolickiej księgarni online

W katolickiej księgarni pracuję już od roku. Jest to praca bardzo spokojna, bowiem nie mamy wielkiego obłożenia. Oczywiście są miesiące gdzie ruch jest wzmożony – na przykład maj. Ostatnio szef powiedział, że chce rozszerzyć nieco ofertę handlową. Nie wiedziałam co to oznacza. Jak się okazało otwarto sklep online. Właściciele liczyli na znacznie wyższe przychody niż dotychczas.

Autorskie spotkania online? Dlaczego nie! 

księgarnia katolicka krakówJako, że po godzinach bardzo lubię czytać o różnych sposobach reklamy poproszono mnie o to, abym zadbała o jakieś rozkręcenie księgarni w sieci. Oczywistym wydawały mi się rabaty jakie można było zaproponować naszym nowym klientom oraz stałym, którzy robili by zakupy w ten sposób. Lecz nagle mnie olśniło. A gdyby tak zorganizować spotkanie autorskie online? Wydaje mi się, że bardzo dużo ludzi byłoby zainteresowanych tym, by przed komputerami wziąć udział w rozmowie z najpopularniejszymi autorami – Augustem Pelanowskim oraz Marcinem Jakimowiczem. Pomyślałam aby przygotować rzutnik i pokazywane były pytania od innych osób albo próbować nawiązać połączenia online. Właściciel księgarni stwierdził, że jest to bardzo dobry pomysł. Przecież o to chodzi, aby przyciągnąć jak najwięcej klientów. Właściciel próbował nawiązać kontakt z autorami i się udało. Jeden z nich był bardzo zadowolony, że pomyśleliśmy w taki sposób, ponieważ uwielbia interakcje w różny sposób ze swoimi czytelnikami. Wtedy wie co można poprawić albo jak mogą być odbierane jego słowa.

Pierwsze spotkanie ma się odbyć już za dwa tygodnie. Jako, że wielu naszych klientów w ankiecie będącej na stronie odpowiedziało iż chętnie wezmą udział w takim spotkaniu na odległość. Nie wszyscy mają blisko do naszego miasta a chcą porozmawiać z autorami. My damy ku temu możliwość. 

Informacje pochodzą z http://www.paganini.com.pl

Categories: Usługi i praca