Czy banki oferują polisolokaty?

Bardzo wiele osób chce gdzieś ulokować swoje pieniądze, aby nie trzymać ich w przysłowiowej skarpecie. To niezwykle ważne, bowiem oszczędności dadzą nam swego rodzaju komfort psychiczny. Pracownicy różnych banków a także instytucji pozabankowych decydują sie na to, aby kusić nas ofertami. Gorzej, gdy zaczynają grać nam na uczuciach mieszając w to nasze dzieci i pytając, czy będziemy mieć środki aby zapewnić im wyjazd na studia.

Polisolokaty zagrażają naszym finansom 

wrobieni przez banki w polisolokatyNagle zdajemy sobie sprawę, że tak jest. Oszczędności jakie znajdują się na koncie bankowym nie wystarczą na bardzo długi okres czasu. Dlatego też pracownicy parabanków są bardzo natarczywi, ponieważ nasze pieniądze są dla nich istotnym i prawdziwym zyskiem. Będą robić wszystko, aby gotówka należąca do nas została zainwestowana w dobry sposób. Niestety, jak się okazuje nie da się na nich zarobić,a  lista na której znajdują się wrobieni przez banki w polisolokaty wciąż rośnie. Większość osób, która bezradnie rozkłada ręce i mówi, że sama nie wie jak mogło do tego dojść, że zostali wrobieni w te przysłowiowe maliny chce szukać sprawiedliwości w sądzie. Jest to bowiem jedyna droga, aby odzyskać pieniądze. Jednak nie do końca. Jak się okazuje spraw o kłamstwo na polisolokatach jest mnóstwo. Dlatego też wiele osób zamiast obarczać siebie samego kosztami sądowymi, decyduje się na złożenie pozwy zbiorowego. Zwiększona liczba osób oszukanych,a co za tym idzie świadków daje większą szansę wygranej. 

Nie można siedzieć i czekać na cud. On nie nadejdzie. Oszustów wciąż nie brakuje, dlatego też dokładnie trzeba przejrzeć każdy dokument jaki podpisuje się swoim nazwiskiem. Tym bardziej, gdy w grę wchodzą oszczędności całego życia. Zdecydowanie lepiej jest trzymać je na klasycznym bankowym koncie. 

Categories: Finanse i prawo