Czy Hevea robi różne wielkości materacy?

 

Wychowałam się w domu, w którym było mnóstwo miłości, a trochę mniej pieniędzy. Co prawda nigdy nie było tak, że brakowało na podstawowe potrzeby, ale na pewno nie mieliśmy mercedesa. Za to mnóstwo miłości i dzieciństwo, którego nie zamieniłabym na żadne inne. Mimo iż, czasem dopadają mnie konsekwencje niewygody.

Najlepszy materac dla dziecka, czyli jaki?

materace dziecięce heveaSkoro w domu była nas siódemka to nie każdy miał swoje łóżko, a gdy podrósł i miał swoje, to niekoniecznie wygodne. Spałam najpierw z młodszą siostrą, a potem, gdy poszłam do szkoły, na rozkładanej sofie. Mój kręgosłup teraz mi o tym przypomina. Czasami żałuję, że nie spałam na jakimś wygodnym materacu, ale nie wszystko w życiu można mieć. Obiecałam sobie jednak, że zrobię naprawdę wiele by moje dzieci miały wygodniejsze noce. Dlatego, gdy byłam w ciąży już z moim pierwszym skarbem i szykowałam się na jego przyjście na świat, wybierałam już materacyk do łóżeczka. Na forach znalazłam opinie innych mam, które polecały m.in firmę Hevea. Jej plusem jest na pewno to, że jest to polska firma, a wykonanie materacy to manufaktura. Było to dla mnie ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze było to by zaspokoić przez kupno materaca moją potrzebę. A była taka, że miałam odczuwać sto procent pewności, że mojemu dziecku jest wygodnie, a jego kręgosłup będzie rozwijał się prawidłowo. Sprawdziłam jeszcze w jakich rozmiarach są materace dziecięce hevea i okazało się, że praktycznie w każdych. Od niemowlęcia do standardowych materacy dla dorosłych. Porozmawiam z mężem na ten temat i podjęliśmy oczywistą decyzję.

Wiem, że znajdą się tacy, którzy kupią taniej i też tacy, którzy wydadzą na dziecko fortunę. Myślę, że każdy ma prawo do swoich wyborów i kryteriów jakie stosuje. Każdy człowiek ma inne wartości w życiu, a dla mnie te wartości to, też coś czego ja sama w dzieciństwie nie miałam. Dla swoich dzieci chcę wszystkiego co najlepsze.

 

Categories: Sklepy i zakupy