Czy warto kupić szczoteczkę soniczną?

Zastanawiałam się co sprezentować mojej młodszej siostrze na święta. Ostatnio zaczęła dbać o swoją cerę, dlatego pomyślałam, że soniczna szczotka do mycia twarzy będzie super pomysłem. Jest niewielkich rozmiarów, świetnie leży w dłoni, a czas, jaki należy poświęcić na mycie nią twarzy to zaledwie 2 minuty. Skóra twarzy jest zrelaksowana i świetnie oczyszczona. Dzięki takim zabiegom można zapobiec powstawania wyprysków na twarzy.

Dobrze oczyszczona twarz dzięki sonicznej szczoteczce

innowacyjna szczoteczka do twarzy beautiflySoniczna szczoteczka do mycia twarzy wyposażona jest w specjalne podróżne opakowanie, dzięki temu z łatowością będzie moża z nią podróżować i zmieści się do każdej torebki. Innowacyjna szczoteczka do twarzy Beautifly wykonana jest z wysokiej jakości medycznego silikonu, który jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień. Posiada ona wypustki, które spieniają produkt do mycia i dzięki sonicznym wibracjom twarz jest oczyszczana z zanieczyszczeń. Szczoteczka posiada aż 3 tryby i dzięki czemu można idealnie dopasować intensywność do indywidualnych potrzeb. Producent wyposażył swój produkt w timer, który zaalarmuje użytkownika kiedy 2 minuty dobiegną końca. Producent zapewnia, że szczoteczka dostarcza 8000 transdermalnych sonicznych pulsacji na minutę. Myć twarz należy kolistymi ruchami, od wewnętrznej strony do zewnętrznej części twarzy. Jeśli chce się wyjątkowo dokładnie potraktować strefę T, można użyć tylnej części urządzenia, z twardszymi wypustkami.

Szczoteczka silikonowa do twarzy okazała się super pomysłem na prezent. Świetnie oczyszcza cerę z pozostałości makijażu czy nagromadzonego sebum. Oczyszcza pory i sprawia, że nie będą się one zatykać, tworząc nieestetyczne wągry. Produkt jest wodoodporny i z racji niewielkich rozmiarów, zmieści się w każdej torebce, więc można go zabierać ze sobą na basen czy na wycieczkę w góry.

Categories: Usługi i praca