Czy warto przedłużyć włosy?

 

Wiele kobiet już kilka dni po ścięciu swoich włosów bardzo żałuje tej decyzji i marzy o powrocie do długich, pięknych i kobiecych pasm. Niestety naturalne zapuszczanie trwa bardzo długo i nie każdemu chce się czekać, szczególnie gdy podjęliśmy decyzję o konkretnym cięciu włosów na krótko. Na szczęście można skorzystać z nowoczesnej techniki przedłużania włosów.

Jaką metodę przedłużania krótkich włosów wybrać?

przedłużanie krótkich włosówMetod jest naprawdę sporo i to fryzjer powinien dopasować rodzaj do długości i rodzaju posiadanych przez klientkę włosów. Najważniejsze, aby była to metoda, która nie uszkodzi zdrowych naturalnych włosów, a także doczepiane kosmyki będą jak najbardziej naturalne. Przedłużanie krótkich włosów wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, dlatego też nie oddawajmy się w ręce pierwszej, lepszej fryzjerki! Sprawdźmy wcześniej jakie metody są wykorzystywane przez określony salon oraz w jakich szkoleniach brały udział osoby, które specjalizują się w wykonywaniu takich usług. Na koniec dobrze zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientek, które miały przedłużane włosy w wybranym salonie i podpytać jaką metodą. Nie warto szukać jak najtańszej opcji przedłużania, ponieważ nie ma co wtedy liczyć na zadowalający efekt. Grozi to także zniszczeniem własnych włosów czy uszkodzeniem skóry głowy.

Nieodpowiednio wykonany zabieg jest widoczny niemal od razu także w jakości doczepianych włosów, które od razu rzucają się w oczy, ponieważ są sztuczne i wyróżniają się w porównaniu do naszych naturalnych kosmyków. Ich codzienna pielęgnacją będzie bardzo trudna, dlatego szybko pożałujemy takiej decyzji. Lepiej zaufać profesjonalistom, którzy mają doświadczenie, odpowiedni sprzęt oraz wysokiej jakości naturalne włosy, które zostaną dopasowane do naszego koloru pasm.

 

Categories: Zdrowie i wygląd