Ekonomia się przydaje przy rejestracji spółek

rejestracja spółek

Pamiętam jak w szkole średniej uczyłam się na ekonomii o tym, jak zakłada się firmę oraz jakie formalności trzeba wypełnić, żeby móc w końcu oficjalnie rozkręcić własną działalność. Wtedy wydawało mi się to trochę skomplikowane, ale przyłożyłam się do nauki i zrozumiałam, że to wcale nie jest takie trudne.

Rejestracja spółek – mogę się zająć

rejestracja spółekWiedza szybko mi się przydała, kiedy parę lat później postanowiłam założyć swoje własne wirtualne biuro. Główną ofertą biura miała być właśnie profesjonalnie wykonywana rejestracja spółek we Wrocławiu – w sensie, że mogłabym zająć się tymi wszystkimi formalnościami zamiast osoby, która chce zacząć prowadzić tę spółkę. Wiem, że wielu ludzi odstraszają te formalności, bo po prostu nie wiedzą, jak się za nie zabrać. Pomyślałam, że przyda się tutaj moja wiedza, a dodatkowo mogę na tym nieźle zarobić. Moje biuro wirtualne we Wrocławiu może okazać się naprawdę trafionym pomysłem, ponieważ w tak dużym mieście pojawia się firma za firmą. Zaoferowałam więc zakładanie spółek na billboardach, ulotkach oraz reklamach w internecie. Szybko okazało się, że Wrocław potrzebował takiej osoby jak ja – dzwoni do mnie bardzo dużo klientów. Opowiadają o swoich spółkach oraz o tym, że kompletnie nie wiedzą, jak się za to zabrać. Uspokajam ich i mówię, że wszystkim się zajmę. Pracy mam bardzo dużo, jednak na szczęście można teraz wiele spraw załatwić przez internet. Szybko wykonuję zlecenia, jednocześnie dbając o dokładność, która tutaj jest konieczna – łatwo się pomylić mając taką ilość danych do wprowadzenia. Ale póki co jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wykonać zlecenie niepoprawnie. Interes dobrze się kręci, moje usługi są coraz bardziej znane w mieście oraz poza nim.

Ja jestem szczęśliwa, ponieważ właśnie o takiej pracy zawsze marzyłam – bardzo ważne dla mnie jest to, że sama jestem swoim szefem, więc nie muszę dostosowywać się do niczyich warunków, bo sama mogę je ustalać. Poza tym praca w domu jest o wiele wygodniejsza – nie muszę tracić czasu na dojazdy, pracuję w spokoju i robię sobie przerwy, żeby odpocząć kiedy tylko będę chciała.

Categories: Biznes i firma