Elektrody masujące – elektrody tens ems

elektrody tens ems

Coraz częściej zwracamy uwagę na to w jaki sposób żyjemy. Chcemy, aby nasze życie było jak najlepszej jakości oraz żeby było dłuższe. Aby tego dokonać należy po kolei zrewidować wszystkie jego aspekty, począwszy od tak prozaicznych czynności, jak spanie.
Łóżka nefrytowe są już dostępne dla wszystkich i nie trzeba udawać się do specjalnego uzdrowiska by z nich skorzystać.

elektrody tens emsJak nazwa wskazuje łóżka te składają się ze specjalnych rolujących wkładek z nefrytu, które podgrzane mają pozytywny wpływ na organizm człowieka emitując naturalne promieniowanie podczerwone oraz dobrze oddziałujące na człowieka jony ujemne. Jedyne co należy zrobić to ułożyć się wygodnie na tym niezwykłym wynalazku i poddać się technikom masującym, takim jak ugniatanie, uciskanie i wałkowanie. Łóżko nefrytowe jest polecane dla osób mających problemy z kręgosłupem ponieważ jest w stanie zmniejszyć ból, a regularnie stosowane może wspomagać przesunięte kręgi oraz uleczać nadwyrężenia stawów obwodowych ciała.
Pozytywny wpływ masażu na zdrowie człowieka jest znany od tysięcy lat. Urządzenia masujące nie tylko pozwalają człowiekowi rozluźnić się oraz pozbyć zbędnych napięć, ale także zapewniają oczywiście lepsze zdrowie, samopoczucie, a nawet szczuplejszą sylwetkę, ponieważ regularne odwiedzanie salonów kosmetycznych oraz stosowanie urządzeń przyśpiesza metabolizm a także pozwala pozbyć się tak zwanej skórki pomarańczowej.
Elektrody tens ems to szybki i wygodny sposób na zapewnienie sobie odpowiedniej stymulacji mięśniowej i nerwowej w warunkach domowych. Elektrody tens to specjalne urządzenia działające na zasadzie elektrostymulacji. Są stosowane w terapii przeciwbólowej, natomiast elektrody typu ems zostały zaprojektowane aby pomagać w stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu człowieka.

Elektrody pomagają w uśmierzaniu bólów pleców, przy rwie kulszowej, oraz w bólach wszystkich stawów. Jest to metoda, która nie zakłada zażywania tabletek przeciwbólowych dzięki czemu pacjenci mogą osłonić swoją wątrobę. Poza tym efekty terapeutyczne tej metody pojawiają się już wraz z pierwszym użyciem.

Categories: Zdrowie i uroda