Elektryczny samochód dla dziecka

Pójście na spacer z kilkulatkiem często kończy się tym, że musimy go nosić na rękach, gdyż bolą go nóżki, lub nie ma ochoty dalej chodzić. Pomocne w takich sytuacjach są rowerki, albo auta, w których dziecko może samodzielnie jechać.

Przeznaczenie samochodu elektrycznego

samochody elektryczne dla dzieciDzieci lubią być noszone na rękach, szczególnie wtedy kiedy idziemy na długi spacer. Nic w tym nie ma dziwnego, bo one po przejściu niewielkiego odcinka mają prawo być zmęczone, gdyż mają małe nóżki i robią dużo więcej kroków niż my. Na długie spacery z pociechą najlepsze będą samochody elektryczne dla dzieci. Są one napędzane na niewielki akumulator, który w pełni naładowany wystarczy nawet na kilka godzin jazdy. Wyglądem samochody przypominają prawdziwe modele jeżdżące po ulicy, więc tym bardziej się podobają maluchom. W środku może siedzieć jedno, lub dwoje dzieci, jednak tylko jedno na miejscu kierowcy będzie odpowiedzialne za kierowanie. Samochód posiada zdalne sterowanie, dzięki czemu rodzic ma zawsze kontrolę nad dzieckiem i w razie potrzeby może samodzielnie kierować autem. Wsiadanie do samochodu odbywa się przez górę, ponieważ wszystkie modele są w wersji cabrio. Mają one kierownicę ze sprawnym układem kierowniczym, dwa pedały i klakson. Jeden pedał odpowiada za gaz, a drugi za hamowanie. Samochód elektryczny może mieć dwie prędkości, a dla bezpieczeństwa dzieci, każde siedzenie zostało wyposażone w pasy tak jak w prawdziwym samochodzie. Boczne lusterka, zderzak, a nawet światła przednie i tylne przypominają oryginały.

W takim samochodziku mogą jeździć dzieci, które potrafią już chodzić, czyli najlepiej żeby miały przynajmniej dwa lata. Jego użytkowanie zawsze powinno się odbywać pod kontrolą rodzica, ponieważ dzieci bywają nieprzewidywalne i mogą wjechać w jakąś przeszkodę.

Categories: Sklepy i zakupy