Gdzie na dolnym śląsku znajdę restaurację na imprezę?

Zbliżała się moja rocznica ślubu. Wiedziałem, że moja żona chciałaby jeszcze raz przeżyć nasze wesele. Postanowiłem w tajemnicy przed nią urządzić nam małą imprezę z okazji rocznicy ślubu, dzięki czemu, będzie sobie mogła przypomnieć klimat wesela. Musiałem tylko znaleźć odpowiednie miejsce na taką dość dużą imprezę okolicznościową.

Wynająłem restaurację na imprezę okolicznościową

restauracja na imprezę dolny śląskZależało mi na tym, aby sala była przestronna i dość dużą, ponieważ planowałem zwołać wielu gości. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: restauracja na imprezę dolny śląsk, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć coś odpowiedniego dla mnie. Była to duża restauracja, która miała wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych. Dokładnie przyjrzałem się ich ofercie. Była kusząca. Cena za talerzyk była dość przystępne, niska w porównaniu z cenami w innych restauracjach w okolicy dolnego śląska. Wybór ciepłych dań był dość obszerny, ponieważ można było wybrać je z karty menu lokalu. W cenie za osobę były także wliczone ciepłe i zimne napoje. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i zapytałem o wolny termin w dniu, w którym miałem urządzić imprezę. Na szczęście mieli akurat wolny termin i mogłem zarezerwować salę. Postanowiłem jednak najpierw pojechać na miejsce i zobaczyć jak restauracja wygląda w rzeczywistości.

Sala restauracyjna bardzo mi się spodobała. Była pięknie i gustownie urządzona. Była odpowiednio duża i z pewnością mogła pomieścić wszystkich naszych gości. Dużą zaletą była także osobna, przestronna sala taneczna. Zarezerwowałem salę i jak się okazało to był świetny wybór. Impreza była bardzo udana. Jedzenie podawane w tej restauracji było pyszne, a obsługa kelnerska sprawna i fachowa.

Categories: Usługi i praca