Gdzie w Gdańsku znajdziemy serwis AGD?

 

Niedawno przeprowadziłam się z narzeczonym do Trójmiasta. Nie znam jeszcze dobrze miasta. Poznałam osiedle, na którym mieszkamy i wiem jak dojechać do pracy. Okolicę swojego miejsca pracy też już poznałam dość dobrze. Narzeczony porusza się samochodem i o wiele lepiej ode mnie orientuje się już w nowym mieście. Do mieszkania przywieźliśmy używaną pralkę, bo jej nie było.

Gdańsk – gdzie oddamy sprzęt AGD do serwis?

serwis agd gdańskNie wyobrażam sobie życia bez pralki. Niektórych ubrań nie da się dobrze wyprać ręcznie. Moi rodzice kupili nową pralkę i oddali nam starą. Wszystko w niej działało, pobierała tylko więcej wody. Niestety po kilku praniach coś się w niej zepsuło. Nie dało się jej uruchomić. Na szczęście mój narzeczony widział gdzieś po drodze do pracy serwis sprzętu AGD. Jeśli tym czego szukamy jest serwis AGD Gdańsk jest miejscem, gdzie znajdziemy go bez problemu. Poszukałam w internecie, ale w końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z usług tego, który wypatrzył mój narzeczony. Zajrzał tam po pracy i powiedział co dzieje się z naszą pralką. Jeszcze tego samego dnia przyjechał pan z serwisu i zabrał pralkę. Trzeba było wymienić jakąś część i pralka znów była sprawna. Za naprawę nie zapłaciliśmy wiele i mam nadzieję, że pralka jeszcze trochę nam posłuży. Pracownik serwisu był bardzo kompetentny. Nie naciągnął nas i policzył tanio za naprawę. Dzięki tej sprawie z pralką wiem gdzie mogę oddać sprzęt do naprawy.

Za jakiś czas będziemy musieli i tak zainwestować w nową pralkę. Na razie jednak wystarczy nam ta, którą mamy. Po naprawie wszystko w niej działa bez zarzutu. Nie muszę prać ręcznie brudnych ubrań, dzięki czemu oszczędzam mnóstwo czasu, który mogę spędzić z narzeczonym. No i wiem, gdzie się udać jeśli zepsuje się jakiś sprzęt w domu.

 

Categories: Usługi i praca