Jak dbam o swojego Huawei P30 Pro?

Ten, komu nigdy nie zbiła się szybka w telefonie, nie wie jak istotną sprawą jest ochrona ekranu smartfona. Ja niestety miałam tą nieprzyjemną możliwość doświadczenia zbitego ekranu. Doświadczenie to kosztowało mnie kilkaset złotych, dlatego też teraz bardzo dbam o to żeby zawsze mieć szkło hartowane na ekranie. Myślę, że każdy powinien o to dbać.

Szkło hartowane do postawa ochrony smartfona

szkło hartowane huawei p30 proJak tylko dwa miesiące temu kupiłam nowy telefon, to zanim zaczęłam go używać od razu wybrałam się do centrum handlowego, by kupić osłonkę na ekran. Jeżeli chodzi o szkło hartowane huawei p30 pro jest dość specyficznym telefonem, ponieważ ekran tego telefonu jest lekko zakrzywiony. Dlatego też szkło musi być odpowiednie by ochronić telefon w 100%. Również jeżeli chodzi o cenę ochrony ekranu, to w tym wypadku warto postawić na wysokiej jakości szkło hartowane i nie oszczędzać. Po poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć odpowiednie szkło – było one nie tylko idealnie dopasowane do ekranu telefonu, ale i nie było zbyt nie grube. Jednocześnie, nie była to zwykła folia jaką często sprzedają w Internecie jako szkło hartowane. Przyznam szczerze, że parę razy mój telefon niestety spadł na ziemię, ale na szczęście szkło ochroniło ekran przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Jestem również pod wrażeniem tego, że szkło hartowane po tych wszystkich upadkach jeszcze się nie zbiło, co pokazuje, że a ono świetna jakość.

Jestem naprawdę zadowolona z ochrony ekranu mojego telefonu. Kupione przeze mnie szkło hartowane do mojego smartfona Huawei jest naprawdę wysokiej jakości. Przede wszystkim podoba mi się w nim to, że nie jest ono zbyt grube, dzięki czemu mój telefon nie wygląda jak cegła. Jest też rzeczywiście bardzo odporne na zarysowania i upadki.

Categories: Sklepy i zakupy