Komunia na topie

Coraz częściej uroczystość Pierwszej Komunii Świętej staje się coraz to mniej tradycyjna. Kiedyś skromne alby zastępują okazalsze sukienki i garnitury. Rodzice stają na głowie by imprezę urozmaicić. W tym celu sięgają po rożne środki. Od animatorów aż po klauny czy szczudlarzy. 

Komunijne atrakcje

Najpopularniejszą foatrakcje na imprezy komunijne dla dziecirmą zabawienia gości jest wynajęcie animatorów. Z pewnością zajmą wesołą gromadkę kreatywnymi zabawami. Sami natomiast możemy stworzyć kącik zabaw. Wystarczy rozłożyć koc lub matę i dzieci będą mogły bawić się ulubionymi zabawkami. Równie popularne są występy klaunów lub magików. Dzieci zainteresuje wszystko, co jest kolorowe, wybuchowe i szybko się rozprzestrzenia, zatem animator przebrany za Einsteina pokazujący dymiące pokazy naukowe okaże się strzałem w dziesiątkę. Sprawdzonym pomysłem będzie występ artystyczny. Jeżeli nie chcemy by na rodzinnej uroczystości pojawiły się osoby nam nieznane, możemy uraczyć gości fontanną z czekolady. Takie atrakcje na imprezy komunijne dla dzieci z pewnością przypadną do gustu nie tylko najmłodszym ale i dorosłym. Równocześnie będą świetną przekąską do bogatego obiadu. Tak ważna uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta powinna zostać uchwycona na zdjęciach. Dlatego coraz częściej pojawiają się fotobudki. Goście mogą sami zrobić sobie wesołe zdjęcia z wykorzystaniem zabawnych gadżetów i odbitki odebrać od razu. Jedną zabrać dla siebie, a drugą wraz z pamiątkowym wpisem zostawić w księdze gości.

Z roku na rok pojawia się coraz więcej imprezowych atrakcji, które uświetniają imprezę. Z pewnością stanie się ona mniej oficjalna i bardziej rodzinna. Dodatkowo goście zapamiętają ją na długo. Jedno jest pewne, moda na uatrakcyjnianie imprez szybko nie minie i stale będzie żyłą złota.

Categories: Usługi i praca