Kosz ze słodyczami spodobał się solenizantce

 

Moja babcia niedługo ma osiemdziesiąte urodziny. Jestem w szoku jak dobrze babcia wygląda i zachowuje się. Gdybym nie wiedziała nie powiedziałabym, że moja babcia ma już tyle lat. Postanowiłam przygotować dla babci samodzielnie prezent na urodziny.

Przygotowuję kosz ze słodyczami

kosze ze słodyczami na prezentRóżnego rodzaju kosze ze słodyczami na prezent są polecane na wiele uroczystości. Kiedyś widziałam, że takie kosze są przekazywane rodzicom w trakcie oczepin na weselach. Uważam, że to jest bardzo miła niespodzianka i podziękowanie za trud wychowania. Moja babcia na pewno ucieszy się z kosza, który dla niej szykuję. Kosze ze słodyczami na prezent można przygotowywać na różne sposoby. Kosze mogą mieć różną wielkość. Ja postanowiłam kupić średni koszt, który przyozdobię w świeże kwiaty. Pomyślałam o herbacianych różach bo są to ulubione kwiatki mojej babci. W środku kosza znajda się słodycze a także kawa i herbata. Wszystkie produkty, które kupię będą ulubionymi przysmakami mojej babci. Cały kosz ze słodyczami zapakuję w przezroczysta folie i kupiłam już duża różową kokardę, która znajdzie się na samej górze. Moja babcia kiedy zobaczy taki kosz na pewno bardzo się ucieszy. Tym bardziej, że babcia nigdy takiego prezentu nie dostała. Kosz ze słodyczami i przysmakami dla babci został już przeze mnie przygotowany. Wszystko jest już zapakowane a kwiaty przypięte. Kokarda idealnie pasuje do całości. Jutro po pracy pojadę do babci z prezentem i miło spędzimy czas. Lubie odwiedzać moja babcię.

Kosz bardzo spodobał się mojej babci. Ucieszyła się, że przygotowałam dla niej taką piękna pamiątkę. Moja babcia mówiła, że nie potrzebnie szykowałam taki drogi prezent. Moja babcia zasługuje jednak na wszystko co najlepsze. Osiemdziesiąte urodziny trzeba uczcić porządnie i to było dla mnie najważniejsze.

 

Categories: Sklepy i zakupy