Kupiłam farbę lateksową tej samej firmy co mama

Moja mama jest w trakcie remontu swojego mieszkania. Sama zdecydowała się rozpocząć remont nawet nic nam o tym nie mówiła. Dowiedziałam się z mężem przypadkiem kiedy chciałam odwiedzić mamę. Okazało się, że mama zatrudniła fachowców, którzy wykonują u niej remont.

Mama wybrała farbę lateksową

farby lateksoweMama ma spore mieszkanie i wymagała już remontu. Nawet kiedyś zaproponowaliśmy mamie taką pomoc ale nie była wtedy zainteresowana. Jakiś czas temu mama wygrała trochę pieniędzy i postanowiła je zainwestować w mieszkanie. Kiedy dowiedzieliśmy się o remoncie mama pokazała nam projekty mieszkania. Wiemy już jak będzie ono wyglądało po remoncie. Mama wspominała, że korzysta z bardzo dobrej ekipy, która zna się na rzeczy. Fachowcy polecili mamie farby lateksowe, które są podobno najlepszej jakości. Farby lateksowe dobrze kryją i można je kupić w niskich cenach. Mama zamówiła farby lateksowe w rożnych kolorach. Wszystkie odcienie, które wybrała będą ładnie prezentować się w pokojach. mama zdecydowała się na farby lateksowe w jasnych i ciepłych odcieniach. Już nie mogę doczekać się jak mieszkanie mamy będzie wyglądało kiedy remont zostanie zakończony. Mama ma nas zaprosić jak fachowcy zakończą już wykonywać swoje prace. Farby lateksowe bardzo mi się spodobały i udało mi się namówić męża żeby pomalować nasze mieszkanie korzystając z farb tej samej firmy. Mama powiedziała mi jaką firmę polecili jej fachowcy i postanowiłam zamówić odpowiednie kolory do naszego mieszkania.

Farby lateksowe są idealne bo wystarczy jedna warstwa i ładnie wyglądają na ścianach. My postanowiliśmy dwa razy pomalować ściany żeby wszystko było porządnie wykonane. Malowanie ścian wykonamy sami. Lubimy z mężem wykonywać takie prace i będziemy się przy tym na pewno dobrze bawić. 

Categories: Budowa i remont