Magnesy reklamowe dla turystów

W miejscowościach turystycznych zawsze roi się od stoisk z pamiątkami. Stoją na promenadach, głównych ulicach, nad morzem. Wszystko po to, by turyści kupowali rożne drobiazgi, które będą przypominały im o podróży. Do wyboru jest oczywiście wiele pamiątek, ale trzeba mieć na względzie mody, fundusze, jak i atrakcyjność pamiątek.

Magnesy z różnymi zdjęciami

magnesy reklamoweSama prowadze taki stragan, więc wiem, że ludzie co roku poszukują nieco innych rzeczy. Nad morzem zawsze sprawdzają się maskotki w kształcie foczek, które kochają dzieci. Nadal są popularne także obrazki z przesypującym się piaskiem i kolorową wodą. Jednak mało kto celuje obecnie w bursztynową biżuterię czy dodatki. Też figurki z latarniami morskimi nie są chętnie wybierane. Co zatem można kupić? Moim hitem okazały się magnesy reklamowe. To był mój osobisty pomysł. Nawet jak ktoś miał jakiś magnes to ze standardowym, zdjęciami, jakie wszyscy znają i z wielkimi napisami w stylu ,,Pozdrowienia z Gdańska” albo po prostu ,,Gdańsk”. Ja chciałam czegos bardziej oryginalnego i sama przygotowałam zdjęcia, podpisy i zamówiłam ich wykonanie w firmie zajmującej się gadżetami reklamowymi. Zamówiłam wstępnie sto sztuk z różnymi fotografiami, tak by zobaczyć, które z nich będą się najlepiej sprzedawać. Magnesy były mniejsze i większe, kwadratowe i prostokątne. Chciałam by turyści mieli w czym wybierać. Po tym teście wytypowałam te najpopularniejsze magnesy, by je głównie zamówić, a te inne tylko tyle by mieć kilka sztuk w zapasie.

Mój pomysł z magnesami reklamowymi to był strzał w dziesiątkę. Turystom bardzo się one podobały, szczególnie te z szybkimi magnesami. Nic więc dziwnego, że zamówiłam ich o wiele więcej i teraz na stałe goszczą w mojej ofercie. Zastanawiam się czy nie wybrać też innych gadżetów które sama zaprojektuję.

Categories: Reklama / Poligrafia