Montaż kasetonów w orientalnym stylu

Mój pensjonat zdecydowanie różnił się na tle wszystkich pozostałych w okolicy. Panował w nim orientalny klimat, który przypadł gościom do gustu. Wiele lat prowadziłam go w takim stylu i byłam zadowolona, bo pensjonat był moim drugim domem. Spędzałam tam dużo czasu.

Recepcja z orientalnymi kasetonami na suficie

kasetony radomW tym roku przyszedł czas na remont, gdyż ściany wymagały pomalowania. Zdecydowałam się też zainwestować w nowe meble do pokojów gościnnych i nieco odmienić recepcję. W przypadku tego pomieszczenia miałam bardzo oryginalny pomysł, żeby na suficie zamontować w orientalnym stylu kasetony Radom był dość blisko a tam właśnie był sklep, w którym takie kasetony były dostępne. Swoim pomysłem podzieliłam się ze swoim mężem, który stwierdził, że taka zmiana będzie zdecydowanie korzystna. W recepcji przebywało dużo ludzi i było to miejsce w pensjonacie, które musiało się odpowiednio prezentować. Fachowca do zamontowania kasetonów w recepcji znalazłam bez problemu i jak się dogadałam co do współpracy, to pojechałam do Radomia, żeby kupić kasetony. Miałam już nawet wybrany konkretny wzór, który wcześniej widziałam na stronie internetowej tego sklepu, więc wiedziałam, że będą to bardzo szybkie zakupy. Sprawdziłam też dostępność kasetonów, żeby nie jechać do sklepu niepotrzebnie. Kiedy wszystko załatwiłam, to wynajęty specjalista zajął się montażem kasetonów. To otwarcia sezonu miałam jeszcze dużo czasu i spokojnie mogłam zająć się wprowadzaniem zmian w pensjonacie.

Recepcja po tak ogromnych zmianach prezentowała się dużo lepiej. Zmiany były korzystne, ponieważ wybrałam w również meble w stylu orientalnym do tego pomieszczenia i lampy oraz dywan. Pomieszczenie to zmieniło się nie do poznania. Wszędzie było estetycznie i pięknie.

Categories: Usługi i praca