Na mecz samochodem nie warto jechac

części dacia

Sportem, którym jestem zainspirowana od dzieciństwa jest żużel. Od maleńkości oglądałam z moim ojcem wyścigi żużlowe w telewizji. Czasami wybieraliśmy się na mecze. Pamiętam do dziś, jak pojechałam na stadion naszym nowym peugeot, aby obejrzeć derby z rywalizującym klubem sportowym.

Części do daci wymieniono następnego dnia

części daciaMecz był zacięty i nie zabrakło emocji. Podczas jednego biegu zdarzył się wypadek, w którym poleciały części motocyklu. Człowiekowi nic się nie stało, dlatego chwilę później był gotowy do dalszej jazdy. W powtórce biegu nasz klub zaczął wygrywać. Nasi kibice zaczęli głośniej dopingować. Mecz skończył się naszą wygraną, natomiast przeciwnicy wpadli w furię. Udając się do wyjścia pod stadionem rozpoczęła się bójka, przez którą ucierpiał nasz nowy samochód. Sklep z częściami był dziś zamknięty, dlatego wróciliśmy do domu z pękniętą szybą oraz wgniecionym kołpakiem. Rzetelnie wykonywane części do daci udało się wymienić następnego dnia. Tata bardzo żałuje, że w tamtych czasach nie było monitoringu, ponieważ łatwiej byłoby złapać huligana. Otrzymał cześć pieniędzy z odszkodowania, które zainwestował w sklep z częściami samochodowymi. Wybierając się następnym razem na mecz, nasz peugeot został w domu, a my chodziliśmy na pieszo albo jechaliśmy autobusem. Dzisiaj, mijając stadion żużlowy mam ciekawe wspomnienia. Moje zainteresowanie żużlem zaowocowało do dnia dzisiejszego.

Z bratem razem składamy części do motoru na zlecenie. Osobiście posiadam jeden motocykl renault, którym wybieram się co roku na wakacje nad morze. W tym roku zrobię wyjątek i pojadę w góry. Mam nadzieję, że nie pogubię żadnych części.

Categories: Przewozy i transport