Najlepsza szkoła języków obcych

Wzorowa uczennica- tak jestem określana przez moje koleżanki ze szkoły. Zawsze mam dobre stopnie, jeżdżę na dodatkowe konkursy. Mogłabym być nazywana kujonem, i nie byłaby to dla mnie obraza. Ja po prostu uwielbiałam się uczyć, i zgłębiać wiedzę. Wiedziałam, że to wszystko przyda mi się w przyszłości. Najbardziej lubiłam język angielski. W szkole miałam go zdecydowanie za mało.

Jeszcze więcej nauki angielskiego

szkoła języków obcych z KatowicMama, gdy zobaczyła, że tak dobrze radzę sobie w szkole, zaczęła mnie chwalić. Stwierdziła, że szkoła języków obcych z Katowic może być dla mnie miłą niespodzianką, i na urodziny dowiedziałam się, że mnie do niej zapisała. Było to kilka miesięcy temu. Byłam bardzo podekscytowana, bo wiedziałam, że czeka mnie test znajomości języka, aby przydzielić mnie do konkretnej grupy pod względem zaawansowania. Poszłam tam przejęta i ciekawa, co tam zastanę. Okazało się, że moja znajomość języka jest tak dobra, że wzięto mnie do grupy dla zaawansowanych. Ucieszyłam się, ponieważ materiał, który przerabialiśmy w szkole, miałam już opanowany dawno temu, i na tych lekcjach właściwie zaczynałam się już nudzić. Tutaj w końcu mogłam zgłębiać to, czego jeszcze nie wiedziałam, i uczyć się nowych rzeczy. Poznawałam nowe czasy, i moje wypowiedzi po angielsku stawały się coraz bardziej rozszerzone, i pełne treści. Podobało mi się podejście nauczycieli do nas, bardzo się starali, abyśmy byli zadowoleni. Pisaliśmy listy do zagranicznych kolegów i było super.

Kto wie, może dzięki nauce w tej szkole, uda mi się kiedyś wyjechać na stypendium do Anglii. Tam bym dopiero się nauczyła języka. Póki co, zgłębiam wiedzę, i staram się uczyć jak najwięcej, aby z tych zajęć wynosić dużo. Jestem zadowolona, że mogę chodzić do tej szkoły, bo przyniosło mi to wiele korzyści.

Categories: Usługi i praca