Najlepszej jakości garnitury

W tamtym roku wyszłam za mąż. Zdecydowaliśmy się z mężem na duże wesele. Obydwoje mamy dużą rodzinę a także wielu znajomych i nie wyobrażałam sobie tego żeby ich nie zaprosić. Zresztą nasi rodzice zadeklarowali się, że to oni pokryją koszty związane z weselem.

Mąż kupuje garnitur na miarę

garnitury na miarę trójmiastoJa oczywiście od dawna planowałam jaką chcę mieć sukienkę. Była to dla mnie rzecz bardzo ważna. Ale tak samo chciałam żeby mój mąż tego dnia wyglądał wyjątkowo. W końcu był to nasz dzień. Mąż chciał żebym pomogła mu w wyborze garnituru. On jest bardzo wymagający także zdawałam sobie sprawę, że może to być niezbyt łatwe zadanie. Na początku byliśmy we wszystkich sklepach z garniturami w galerii handlowej. Jednak tam nic go nie zachwyciło. Nie wiedziałam gdzie jeszcze byśmy mogli iść. W końcu kolega z pracy powiedział mi, że są przecież garnitury na miarę trójmiasto i z czegoś takiego na pewno byłby zadowolony. Zresztą na taką uroczystość jaką jest ślub warto uszyć sobie garnitur a nie kupić gotowy. Wiadomo bowiem, że taki szyty będzie idealnie dopasowany. Gdy powiedziałam o tym mężowi był bardzo zadowolony bo wiązał nadzieję z tym, że tam właśnie coś zamówi. Od razu po pracy pojechaliśmy do tej pracowni. Okazało się, że pan może uszyć taki garnitur dla męża jaki sobie tylko wymyśli. Mąż oglądał próbniki z materiałami i różne kroje gotowych już garniturów. W końcu podjął decyzję co do materiału i kroju. Co jakiś czas musiał zgłosić się na przymiarkę jednak dla niego nie był to żaden problem.

Nowy garnitur zobaczyłam dopiero na ślubie. I nie pamiętam żeby mąż w czymkolwiek wyglądał kiedyś tak dobrze. W sumie z perspektywy czasu uważam, że dobrze, że nie wybrał niczego w galerii handlowej. Bo dzięki temu ma teraz pięknie uszyty i niepowtarzalny garnitur.

Categories: Moda i dodatki