Naprawa nowego BMW serii 5

 

Kupując samochód o względnie nowym roczniku i niskim przebiegu nie spodziewałem się, że po miesiącu jazdy spotka mnie pierwsza awaria. I to w dodatku taka, która strasznie obciąży mój budżet. W końcu pompa wspomagania w BMW jest tak zaawansowanym mechanizmem, że kupno nowej to co najmniej wydatek rzędu kilkuset złotych. Szukałem jednak sposobu, żeby go zmniejszyć.

Wymiana pompy wspomagania w warsztacie

tania pompa wspomagania bmwW internecie natrafiłem na stronę firmy, która oferuje naprawę, regenerację oraz zupełnie nowe pompy wspomagania. Pojechałem tam kolejnego dnia, w końcu nie miałem nic do stracenia. Samochód na lawecie zostawiłem profesjonalistom do sprawdzenia i już następnego dnia dostałem telefon, że istnieje możliwość naprawy. Byłem w wielkim szoku bo myślałem że tania pompa wspomagania bmw nie istnieje. Wiadomo, że pompa wspomagania pełni bardzo istotną rolę w każdym aucie, zwłaszcza tych większych, gdzie dobra sterowność jest na wagę złota. Warsztat dokonał regeneracji za pomocą profesjonalnego sprzętu, i poszło im to bardzo sprawnie. W końcu właściwa wiedza w połączeniu z nowoczesną technologią robią swoje. Po tygodniu pompa była już z powrotem zamontowana w samochodzie i dostałem nawet gwarancję na usługę, gdyby w najbliższym czasie coś się działo. Teraz wiem, że gdybym miał problem z jakimkolwiek innych samochodem na pewno ponownie bym się tam wybrał.

Pompa wspomagania daje dużą wygodę i w wielu modelach sprawia, że jazda jest zdecydowanie bardziej komfortowa. Poza tradycyjnym wspomaganiem występują też wspomagania miejskie i elektryczne pozwalające na wykonywanie manewrów w ograniczonej przestrzeni. Nie zmienia to faktu, że moja pompa po regeneracji sprawuje się świetnie i nie mam na co narzekać. Pracownicy warsztatu wykonali swoją pracę na najwyższym poziomie.