Niedrogie pojazdy elektryczne dla niepełnosprawnych

 

Jestem osobą niepełnosprawną – cierpię na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Oznacza to, że w wyniku napięcia mięśniowego, moje ciało sztywnieje i w efekcie powstają bolesne przykurcze. Mam poważne problemy z poruszaniem się, nawet za pomocą wózka inwalidzkiego, dlatego zdecydowałam się zakupić elektryczny skuter inwalidzki.

Szeroki wybór komfortowych pojazdów elektrycznych

komfortowe elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnychMój rehabilitant dał mi namiary nie niedrogi sklep medyczny, który prowadzi sprzedaż wyłącznie online. To nawet dla mnie lepiej, bo nie muszę wychodzić do centrum handlowego. Bardzo długo zajmuje mi dotarcie do wybranego celu, bo ręce mocno drętwieją i bolą. Właśnie przeglądam aktualną ofertę sprzedażową w tym sklepie internetowym i jestem zachwycona jej bogactwem. Takie komfortowe elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnych można kupić już od trzech tysięcy złotych. Interesuje mnie model, który posiada praktyczny koszyk na zakupy, wygodny fotel oraz najnowocześniejsze oświetlenie typu LED. Dokładnie taki pojazd udało mi się znaleźć. Pojazd jest w kolorze różowym, czyli moim ulubionym. Ma obrotowy fotel i kierownicę, klakson, schowek na napój i amortyzatory. Jeśli chodzi o akumulator, to posiada jego najlepszy rodzaj- akumulator żelowy. Do skutera został dołączony za darmo środek czyszczący, dzięki któremu pojazd będzie elegancko się prezentować. Nie ma co się dłużej zastanawiać – za chwile złoże zamówienie.

Jak się okazało, dostawa jest darmowa i mogę się jej spodziewać już za czterdzieści osiem godzin. Sprzedawca zapewnia, że skuter jest bardzo prosty w montażu, co mnie ogromnie cieszy. Może obejdzie się bez proszenia sąsiada o pomoc przy montażu. Nie lubię prosić o pomoc, bo wtedy czuje się gorsza. Jak już będę mieć skuter,to z pewnością stanę się bardziej niezależna.