Niedrogie szkatułki z poduszką na obrączki

Wielkimi krokami zbliża się nasz najważniejszy dzień w życiu. Od dziecka marzyłam o białej sukni i welonie. Z biegiem lat perspektywa wielkiego wesela, na które zaprasza się całą rodzinę, znajomych oraz sąsiadów, przestała mnie cieszyć. Marzyłam o weselu skromnym, z najbliższą rodziną. Ważny był dla mnie również aspekt materialny, dlatego szukałam niedrogich rozwiązań. Przypadkowo trafiłam na stronę z dodatkami ślubnymi z między innymi szkatułkami.

Tanie szkatułki na obrączki z poduszką

niedroga szkatułka na obrączki z poduszkąSklep internetowy, który znalazłam, od razu wzbudził we mnie zachwyt swoją szatą graficzną. Wszystkie zdjęcia produktów były bardzo dopracowane i estetyczne. Wiele produktów wpadło mi w oko, ale jeden szczególnie, a mianowicie była to niedroga szkatułka na obrączki z poduszką. Gdy zobaczyłam jej zdjęcie przy ofercie, to aż nie wierzyłam. Była ona dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Szkatułka sama w sobie była wykonana z drewna, dodatkowo środek wyściełała koronkowa poduszeczka, która idealnie współgrała z kolorem drewna. Dodatkowo producent proponuje możliwość wykonania graweru na zewnątrz, bądź wewnątrz pudełeczka. Dzięki temu możemy we własny sposób spersonalizować szkatułkę. Od razu wpadłam na pomysł, żeby na wewnętrznej stronie wygrawerować nasze inicjały wraz z datą ślubu. Oprócz walorów wizualnych, zaskoczona byłam ceną. Porównując produkty ślubne, które widziałam na innych stronach internetowych, ta oferowana przez producenta była znacznie tańsza.

Czas oczekiwania na szkatułkę wynosił pięć dni roboczych. Gdybyśmy wybrali opcję, bez dodatkowej personalizacji, wtedy szkatułka byłaby wysyłana od ręki. Po kilku dniach przesyłka była już u nas, zdjęcia na stronie idealnie odzwierciedlały to, jak ta szkatułka wygląda w rzeczywistości.

Categories: Usługi