(Nie)proszeni goście i dj na wesele

dj na wesele

Pewna para postanowiła zorganizować swój ślub marzeń w nowoczesnym stylu w jednym ze śląskich klubów. Przewidziana lista zaproszonych gości obejmowała swoim zasięgiem 20 osób.

Śląski dj na wesele pomógł w kłopotliwej sytuacji

dj na weseleZdecydowano się zatem za kameralne przyjęcie weselne.Zaproszenia na ślub i wesele zostały doręczone osobiście. Zaproszeni goście potwierdzili swoje przybycie. Dj weselny jako pierwszy taniec miał zagrać ulubioną kompozycję Państwa Młodych.Ponadto selektywnie wybrany dj na wesele śląsk miał za zadanie grać wyłącznie tracklistę przygotowaną i uzgodnioną wcześniej z przyszłą Parą Młodą. Wszystko więc zostało zaplanowane.Niestety wszystko wymknęło się spod kontroli. Nieoczekiwanie po północy do klubu, gdzie odbywało się wesele zawitała rodzina Panny Młodej, która przyjechała, a właściwie przyleciała z Węgier. O weselu dowiedziała się z portalu społecznościowego w którym zostało podane większość szczegółów.Konsternacja na twarzach Pary Młodej nie ustępowała, nie wiedzieli jak się zachować. Zaprosić teraz czy wypada? Ale jeśli nie zaproszą to jak to będzie wyglądało?Nikt inny, tylko wybrany dj na wesele postanowił wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji po uprzednim porozmawianiu z Parą Młodą.Tym samym przygrywając odpowiednią nutę wskazującą na zaproszenie do celebracji rodzina z Węgier rozgościła się zapominając o niestosownej sytuacji i o braku prezentu dla Pary Młodej.

Para Młoda nieco mniej entuzjastycznie przyjęła fakt pojawienia się niespodziewanych gości, ale nie zdecydowała się na mało komfortowe wyjście w postaci rozmowy.