Nowoczesne podzespoły do maszyn budowlanych

Pojazdy od CASE są główną częścią naszego parku maszynowego, aczkolwiek w jego skład wchodzi również kilka maszyn od mniej znanych producentów. Dostanie części do tych maszyn jest zwykle dość trudne, dlatego niejednokrotnie są one używane tylko w razie potrzeby. Po niedawnym przejrzeniu oferty CASE okazało się jednak, iż znajdują się tam również podzespoły przeznaczone do maszyn od innych producentów.

Podzespoły od CASE do maszyn niestandardowych

części CASEBardzo często zdarza się, iż pojazdy od firm niszowych są wzorowane na maszynach od renomowanych producentów, i w dużej mierze niezmienione. Tak było i w naszym przypadku, gdyż niemal wszystkie nasze pojazdy niestandardowe były w dużej mierze zgodne ze standardem konstrukcyjnym maszyn CASE. Mogliśmy więc bez większego trudu kupić nowe części CASE i zamontować je w tych pojazdach, zwłaszcza te podzespoły które zostały określone przez samego producenta jako całkowicie zgodne z danym modelem maszyny ciężkiej. Części zamienne i zużywalne od CASE są i tak bardzo uniwersalne, gdyż mnóstwo pojazdów producenta używa tych samych podzespołów, więc możliwość użycia ich w niefirmowych maszynach jeszcze bardziej ułatwiło nam konserwację i wszelkie naprawy zużytych w trakcie pracy części. Nowoczesne podzespoły poprawiają również działanie samej maszyny w bardzo zauważalnym stopniu.

Poprzez wymianę filtrów czy układów hydraulicznych mogliśmy podnieść wydajność dowolnego niefirmowego pojazdu do standardu naszych głównych maszyn, a dzięki wyspecjalizowanym narzędziom mogły one wykonywać znacznie więcej zadań. Co więcej, podzespoły od CASE są niejednokrotnie przystosowane do możliwości montażu w maszynach o odmiennym standardzie technologicznym za pomocą zestawów do konwersji i zamiennych części.