Nowy projekt europejski – Mieszkania dla młodych

blok mieszkalny

Kupno mieszkania to dość spoty wydatek i często sprawia problemy młodym ludziom, którzy dopiero wkraczają w dorosłość i chcieliby się usamodzielnić. Często nawet mieszkania do wynajęcia są drogie, nie wspominając o ofertach, które prezentują domy na sprzedaż.

Mieszkanie jest najlepszym wyjściem dla młodych.

blok mieszkalnyDlatego powstał nowy projekt „Mieszkania dla młodych”, który będzie realizowany od początku następnego roku. Projekt ten obejmuje pomoc polegającą na dofinansowaniu. Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać uczestnikiem projektu? Pierwszym i najważniejszym warunkiem jest wiek do trzydziestego roku życia. Inne to: nie posiadanie innego mieszkania i zaciągnięcie kredytu. Na jakie dofinansowanie można oczekiwać? Projekt oferuje dopłaty do mieszkań o powierzchni sześćdziesiąt metrów kwadratowych. Co trzeba zrobić, aby zostać uczestnikiem projektu? Warunkiem koniecznym jest dostarczenie pisemnego oświadczenia o nieposiadaniu na własność mieszkania i oświadczenia o tym, że nabywane mieszkanie służyć będzie jedynie temu, by zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe. Trzeba także ukazać inne dokumenty, by potwierdzić, że spełnione są wszystkie kryteria określone w projekcie, między innymi jest to wiek, powierzchnia użytkowa mieszkania i jego cena.

Projekt powstał głównie po to, aby wesprzeć młodych ludzi. Jeśli nie masz pewności, czy spełniasz wszystkie kryteria, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez maila. Postaramy się pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania o mieszkaniach.

Categories: Dom i ogród