Obrotowe krzesło dla graczy

 

Każdy gamer, który spędza długie godziny przed ekranem komputera lub telewizora, wcześniej czy później, zacznie narzekać na kłopoty z kręgosłupem. Oczywiście tylko w przypadku, gdy nie zadba o odpowiedni fotel do grania, taki, który zapewni pożądany komfort. 

Duży wybór krzeseł dla graczy w sklepie internetowym

krzesło dla graczyOsoby, które mają siedzący tryb życia, znacznie bardziej narażone są na różnego rodzaju urazy i kontuzje w obrębie kręgosłupa. Niewygodne siedzenie, najczęściej jednak skutkuje wadami postawy oraz zwyrodnieniami kręgosłupa. Drugi przypadek jest szczególnie nieprzyjemny, ponieważ towarzyszą mu bóle na całej długości pleców. Często niezbędna staje się rehabilitacja i częste zażywanie środków przeciwbólowych. Gamerzy, którzy swoje kariery zaczynali zanim wyprodukowano pierwsze krzesło dla graczy, byli skazani na zwykłe fotele obrotowe, znane z korporacyjnych biur. Jak sami mówią, przyczyniło się to nie tylko wad postawy, ale w niektórych przypadkach również do poważnych operacji. Dlatego jeśli dużo czasu spędzamy przed komputerem lub konsolą, zadbajmy o nasz kręgosłup. Gamer, kupna fotela nie powinien traktować jak wydatek, ale bardziej inwestycję w swoje zdrowie. Najbardziej narażone na przeciążenia są dwa odcinki kręgosłupa: szyjny oraz lędźwiowy. Dlatego też fotele dla graczy są wyposażone w większą, poprzeczną poduszkę, na wysokości lędźwi i regulowany zagłówek, który z łatwością dopasujemy do naszej szyi. Koszt fotela gamingowego to mniej niż tysiąc złotych.

Gamerzy to najczęściej osoby młode, dlatego tym bardziej warto przemyśleć, czy warto tracić zdrowie kosztem źle dobranego fotela, czy też zainwestować kilkaset złotych i nie martwić się więcej o swój kręgosłup. Szczególnie, że zdrowie mamy jedno i zawsze warto o nie dbać.

 

Categories: Turystyka i hobby