Odbycie kursu dla kosmetyczek

Jako ceniona kosmetyczka musiałam oferować swoim klientkom wszystkie dostępne zabiegi. Na rynku pojawiało się coraz więcej nowych zabiegów a ja uczyłam się każdego, ażeby zadowolić wszystkie swoje klientki. Najbardziej jednak zależało mi na makijażu permanentnym.

Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym

kurs makijażu permanentnegoCoraz więcej salonów oferowało taki makijaż i nie chciałam odstawać od innych. Dlatego od razu jak dowiedziałam się o zapisach na kurs makijażu permanentnego to bez zastanowienia się zgłosiłam. Koszt tego kursu nie miał dla mnie żadnego znaczenia. Wiedziałam, że zdobędę niezbędną dla siebie umiejętność, dzięki której zyskam jeszcze więcej nowych klientek. Na kursie makijażu dowiedziałam się wszystkiego i uznałam, że to bardzo prosty makijaż, który nie jest trudno wykonać. Miałam dobrą rękę i potrafiłam zrobić równą kreskę na powiece. Nie mogłam doczekać się zająć praktycznych, które prowadziła doskonała trenerka znana w całym naszym kraju. Ten kurs makijażu permanentnego nauczył mnie wszystkiego a na zajęciach praktycznych radziłam sobie świetnie i byłam jedną z lepszych kursantek. Po zakończeniu otrzymałam certyfikat i mogłam oferować taki makijaż permanentny w swoim gabinecie. Od razu zainwestowałam w niezbędny do tego sprzęt oraz najwyższej klasy barwniki. Klientki szybko dowiedziały się o tym, że oferuję makijaż permanentny i chętnie się do mnie na ten zabieg zapisywały. Zyskałam rzeczywiście wiele nowych klientek. Warto było zainwestować w ten kurs. Wiele zyskałam.

Po jakimś czasie byłam mistrzynią w makijażu permanentnym i nawet zapisywały się do mnie kobiety z pobliskich miejscowości. Cieszyłam się uznaniem i zaufaniem, na które ciężko sobie zapracowałam. Właśnie dzięki temu kursowi zrobiło się o mnie tak głośno.

Categories: Wygląd i zdrowie