Organizuję wyjazd do ośrodka kolonijnego

 Jestem nauczycielką w klasach piątek i szóstej szkoły podstawowej. Uczę historii i wiedzy o społeczeństwie. Jestem także wychowawczynią jednej z klas, więc muszę dbać o swoje maluchy. Staram się im często organizować różne wycieczki do galerii, muzeum czy do kina, na filmy edukacyjne i związane z historią. Przez to maluchy się szybciej i chętniej uczą.

Ośrodki kolonijne dopasowane do potrzeb dzieci

http://www.osrodki-kolonijne.plW tym roku chciałam zorganizować jakiś wyjazd kolonijny dla swojej klasy. Wybrałam Trójmiasto, ponieważ dzieci będą się cieszyły z możliwości pływania i opalania na plaży, a jednocześnie było tam kilak ciekawych obiektów historycznych, które warto zobaczyć. Przedstawiłam swoja propozycję na zebraniu klasowym. Rodzice poparli mój pomysł, szczególnie ze udało mi się załatwić dobre ceny za noclegi w ośrodku kolonijnym i tani przewóz autobusowy. Dzieciaki również zareagowały entuzjastycznie. Dla nich każdy wyjazd jest fajny, nawet jeśli będą musiały zwiedzać nudne muzeum. Mnie to nie przeszkadzało, na pewno przekażę im ciekawe wiadomości w trakcie, więc będą zadowolone. podróż przeszła nam bez problemów. Dzieciaki czuły się dobrze, choć były zmęczone. Ośrodek mnie pozytywnie zaskoczył. Pokoje były bardzo dobre, wszystko było czyste i pachnące. Łóżka były wygodne, była duża szafa na rzeczy. Dzieciom też chyba to odpowiadało. Od ośrodka był tylko kawałek do morza, więc mogliśmy tam chodzić nawet kilak razy w ciągu dnia. Blisko było też do centrum.

Mogliśmy odpoczywać w komfortowych warunkach i wszystko zwiedzić. Pogoda nam dopisywała, tylko jeden dzień padało, ale akurat nie wychodziliśmy nigdzie daleko. Kiedy odjeżdżaliśmy było nam smutno, że tak szybko się skończyło. Warto jednak było pojechać.

O ośrodkach poczytasz na http://www.osrodki-kolonijne.pl

Categories: Turystyka i hobby