Pług Kverneland – dobre i tanie części

Mój sąsiad ma duże gospodarstwo. Sporadycznie pomagam mu w niektórych pracach, bo zdecydowanie ma mnóstwo obowiązków, a rąk mu do tej pracy brakuje. Bardzo się lubiliśmy i zdecydowanie byliśmy zaprzeczeniem stereotypowego postrzegania sąsiadów. Nie kłóciliśmy się i często pomagaliśmy sobie, jak tylko to było potrzebne. Tak więc nie mogłem mu nie pomóc, gdy potrzeba nagle się pojawiła.

Części do pługa Kverneland – tanio

tanie części do pługa kvernelandKiedy ostatnio się spotkaliśmy, to przyznał, że ma spory problem ze swoim pługiem. On nie zna się za bardzo na maszynach, pod kątem tego, co działa, a co w nich nie działa, więc jego brat po zajrzeniu do niego powiedział mu, że masa części musi zostać wymieniona. Jeśli to nie zostanie zrobione, to niedługo nie będzie w stanie ruszyć, a tym samym utrudni mu się znacznie praca na samym polu. Stwierdziłem, że przy okazji przejrzę trochę internet i spróbuję znaleźć jakieś tanie części do pługa Kverneland. Nie wiedziałem na razie, co tam dokładnie sąsiad potrzebuje, ale liczyłem, że jak znajdę kogoś z takimi częściami, to powiem o tym sąsiadowi i on już sam się dowie, czy dostanie to, czego mu potrzeba. Całkiem szybko udało mi się namierzyć sprzedawce z bardzo dobrymi częściami nadającymi się właśnie do maszyn Kverneland. Poszedłem z tym do sąsiada i on już zajął się resztą. Okazało się, że wszystkie potrzebne części dostanie praktycznie od ręki.

Nie minęły dwa tygodnie, a już było po wszystkim. Wszystkie części trafiły do sąsiada, a on już ze swoim bratem zajęli się wymianą tego wszystkiego. Pług Kverneland działał bardzo sprawnie i nie było mowy o żadnych opóźnieniach w pracy. Sąsiad podziękował mi i zaprosił mnie i moją rodzinę do niego na kolację w ramach podziękowań za znalezienie tak solidnego sprzedawcy.

Categories: Przemysł / Produkcja