Popularne nośniki reklam zewnętrznych

Rola reklamy jest nie do przecenienia w promowaniu usług i produktów oferowanych przez przedsiębiorstwa różnych branż. Firmy mają do dyspozycji bardzo dużą ilość różnorodnych form reklamy zewnętrznej, która w skuteczny sposób oddziałuje na klientów. Jest to reklama, z którą potencjalny odbiorca spotyka się bezpośrednio.

Skuteczne i efektowne banery reklamowe

jednostronne tanie kasetony reklamowePrzedsiębiorcy mają do dyspozycji podświetlane reklamy zewnętrzne wykonywane przez producentów w wielu technologiach. Dostęp do coraz lepszych materiałów oraz technik projektowania i obrabiania stwarza ogromne możliwości wykonawcze. Mimo to wielu odbiorców sięga po tradycyjne jednostronne tanie kasetony reklamowe podświetlane wykonane z ram aluminiowych oraz lic z plexi, poliwęglanu kanalikowego oraz co jest nowością z dibondu. Kasetony reklamowe występują w dwóch rodzajach, jako jednostronne i dwustronne. Podświetlenie może być wykonane na wiele sposobów lecz najczęściej korzysta się z energooszczędnych i bardzo żywotnych diod ledowych dających równomierne, przyjemne światło. Innym rodzajem kasetonów są banery wykonane w całości z dibondu czyli znakomitych, odpornych płyt kompozytowych. W tym wypadku w płycie z dibondu wykonuje się grafikę frezowaną, którą uzupełnia się plexi w dowolnym kolorze. System oświetleniowy umieszcza się wewnątrz kasetonu uzyskując bardzo spektakularny efekt. Jedną z najciekawszych form zewnętrznej reklamy podświetlanej są litery przestrzenne. Wykonuje się je z wielu materiałów, z których najmodniejszym jest ostatnio styrodur ze względu na możliwość dowolnego, łatwego kształtowania. Podświetlenie liter można wykonać na bardzo wiele sposobów, a informacje o metodach znajdziemy na stronach internetowych producentów.  

Zewnętrzna reklama podświetlana to wspaniały sposób na przedłużenie jej oddziaływania po zapadnięciu zmroku. Warto wśród propozycji producentów zwrócić uwagę na tradycyjne neony, które mogą uzyskać rzeczywiście fantastyczne kształty i barwy. 

Categories: Marketing i reklama