Poszukiwania fotografa na chrzciny

Niedawno urodziło nam się z mężem pierwsze dziecko. Wiązało się to dla nas z tym, że musieliśmy urządzić chrzciny. Doszliśmy do wniosku, że dobrze będzie wynająć na ten dzień profesjonalnego fotografa, który wykona dla nas pamiątkowe zdjęcia z tej okazji. Zależało nam na tym, aby znaleźć naprawdę fotografa, który będzie miał wolny termin w wybranym przez nas dniu, a jednocześnie jego zdjęcia będą bardzo ładne.

Gdzie w Ząbkach znajdę fotografa na chrzciny?

fotograf na chrzciny ząbkiPrzyjaciółka poradziła mi, aby najpierw znaleźć opinie o fotografach w internecie. Znaleźliśmy ogłoszenie zatytułowane: fotograf na chrzciny Ząbki okazały się jednym z miast, gdzie fotograf wykonywał zdjęcia na imprezach rodzinnych. Przejrzeliśmy wiele ofert, ale ta wydała nam się najlepsza. Przede wszystkim fotograf ten zajmował się nie tylko robieniem sesji zdjęciowej w swoim studio fotograficznym, ale także podczas uroczystości w kościele, i imprezy rodzinnej. W dodatku oferował swoje usługi w bardzo niskiej, przystępnej cenie, biorąc pod uwagę ile kosztują takie usługi u innych fotografów w Ząbkach. Zatrudnienie takiego fotografa nie przekraczało naszego budżetu. Jego studio fotograficzne znajdowało się na przedmieściach Ząbek, a mimo tego było bardzo popularne, co zdecydowanie zachęciło nas do tego, aby skorzystać z jego usług. Od razu zadzwoniliśmy na wskazany numer telefonu i zapytaliśmy o wolny termin na sesję zdjęciową z okazji chrzcin naszego dziecka

Nie było problemu z wolnym terminem, dlatego od razu zdecydowaliśmy się podpisać z nim umowę. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przez nas fotograf wykonał podczas chrzcin bardzo unikalne i oryginalne zdjęcia zarówno portretowe jak i w trakcie uroczystości, które niesamowicie nam się podobały. Ten fotograf posiadał profesjonalny sprzęt fotograficzny i miał dryg do wykonywania artystycznych fotografii.

Categories: Fotografia i film