Poszukiwania wełnianych poduszek

Jestem właścicielką małego hotelu. Ostatnio pod nosem wyrosła mi duża konkurencja. Postanowiła trochę zmienić zakres potencjalnych klientów. Uznałam, że najlepiej będzie przebranżowić się na klienta wymagającego i postawić w swoim hotelu na wysoką jakość. Tacy klienci często cenią sobie małe, nie sieciowe i ciche hotele. W związku z tym musiałam zmienić lekko wystrój wnętrz w pokojach.

Kupno wełnianych poduszek do hotelu

wełniane poduszki hoteloweWśród różnych zmian jakie przeprowadziłam w moim hotelu było również dokupienie dużych ozdobnych poduszek na kanapy i fotele. Udałam się go hurtowni meblowej, żeby znaleźć odpowiednie dla mnie poduszki. Bardzo zainteresowały mnie wełniane poduszki hotelowe. Były sprzedawane razem z wypełnieniem, dzięki czemu nie musiałam się martwić o kupno wsypy. Ich ceny były dosyć przystępne, wziąwszy pod uwagę fakt ich wysoką jakość. Poduszka była wykonana w stu procentach z wełny wysoko-skrętnej. Poduszka w dotyku była miękka i delikatna. Była również puszysta i delikatnie ugniatała się pod naciskiem. Szwy poduszki były schowane i nie wystawały nieestetycznie na brzegach. Dzięki takiej formie szwów poduszka była bardzo wytrzymała i nie łatwo było ją popruć. Można ją było bez przeszkód prać w pralni chemicznej. Wybrałam duże i szerokie poduszki na zagłówki łóżek. Były one sprzedawane w kompletach z małymi poduszeczkami wielkości jaśków. Te zdecydowałam się ułożyć na fotelach.

Byłam bardzo zadowolona z tych poduszek hotelowych. Były zgrabne i praktyczne. Bardzo ładnie prezentowały się na kanapach. Dodawały łóżkom stylu i elegancji, gdyż zdecydowałam się na poduszki w lekkich klasycznych kolorach, które można dopasować do wielu aranżacji wnętrz pokoi hotelowych. Goście również wyrażali się o nich pozytywnie. Byłam bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. 

Categories: Wyposażmy dom