Poszukiwanie najlepszego wózka dziecięcego

Narodziny dziecka to nie tylko piękne chwile i oczekiwanie pociechy, ale także konieczność dokonania ogromnych zakupów. Trzeba mieć pod ręką tonę pieluszek, chusteczek nawilżanych, zabawek, pościeli i tak dalej. Część rzeczy udało mi się dostać z drugiej ręki od rodziny i koleżanek, część kupiłam sama.

Praktyczne i zwrotne wózki spacerowe

składane wózki dziecięce spacerowe tanieNajdłużej mi zeszło na wyborze odpowiedniego wózka dla dziecka. Gondolę dla noworodka załatwiłam sobie od koleżanki, ale musiałam mieć tez spacerówkę jak dziecko podrośnie. Interesowały mnie oczywiście składane wózki dziecięce spacerowe tanie. I tak kupienie wyprawki dla dziecka mocno nadwyrężyły budżet domowy, więc nie mogłam przepłacać. Chciałam mieć składany i zwrotny wózek, taki który po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można go transportować. Oczywiście ważne też było dobro dziecka. Dobry wózek musiał mieć pasy bezpieczeństwa, wygodne siedzisko z profilowanym oparciem i daszek przeciwsłoneczny z góry. Niestety, rodzina nie mogła nic podpowiedzieć sensownego. Sami długo szukali wózków i nie byli potem z nich zadowoleni, a poza tym oni wydali na nie więcej pieniędzy. Potem przerzuciłam się na poszukiwania w internecie. Tam szybko znalazłam odpowiedni wózek. Nawet przesyłka nie była droga, a przecież taki wózek to sporo miejsca zajmuje i nie mieści się w standardowej paczce. Ważne było jednak to, że miałam to już załatwione i wózek spacerowy za dwa dni miał być u mnie w domu dostarczony przez kuriera.

Naszukałam się wózka spacerowego, ale najważniejsze że wreszcie udało mi się go znaleźć. Teraz jestem spokojniejsza, bo wiem, że jak maluch wyrośnie z gondoli to mam już dla niego dobry wózek. Na pewno będziemy chętnie wychodzić na spacery zarówno latem, jak i zima. Każda pogoda jest dobra.

Categories: Zabawki