Profesjonalne etui na telefon

 

Każdy posiadacz telefonu, nie chce, aby na jego obudowie pojawiły się nieestetyczne zarysowania lub co gorsza uszkodzenia obudowy. Ich naprawa może być kosztowna, dlatego lepiej zawczasu chronić telefon przed ich powstaniem.

Jak wygląda pokrowiec na telefon Samsunga Galaxy?

etui samsung galaxy s10Nowoczesne telefony świetnie wyglądają, mają mnóstwo funkcji i bardzo szybko reagują na polecenia. Jednak nawet najlepszy telefon czy smartfon, nie uniknie powstania na jego powierzchni śladów użytkowania. Czasem są one winą użytkownika, a czasem normalnego korzystania z niego. Jednak można ich uniknąć, jeżeli od samego początku odpowiednio go zabezpieczymy. Profesjonalne etui Samsung Galaxy s10 może być wykonane z silikonu, plastiku lub mieszanych tworzyw, które dają zadowalające efekty. W tym modelu, pokrowiec posiada z przodu specjalny rant odseparowujący ekran od podłoża oraz elastyczną, poliuretanową ramkę, chroniącą boki. Tył pokrowca stanowi poliwęglanowa powłoka, która skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Oryginalne etui na telefon Samsung Galaxy s10, chroni go z boków oraz z tyłu, a na ekran dołączona jest dodatkowa folia, która idealnie przylega do powierzchni. Jej umieszczenie nie zakłóca korzystania z telefonu oraz nie zmienia barw. Etui jest bardzo wytrzymałe, więc sprawdzi się w większości, codziennych sytuacji, kiedy telefon nam wypada z ręki czy w trakcie wyciągania z kieszeni. Cena oryginalnego pokrowca na Galaxy s10 waha się od osiemdziesięciu do nawet stu trzydziestu złotych.

Mając dobry telefon, warto zainwestować w skuteczną jego ochronę, bo jego naprawy mogą sporo kosztować. Telefon posiada opływowe kształty, więc nie trudno jest go upuścić i dotkliwie uszkodzić. Pokrowce na każdy model Samsunga, najtaniej dostaniemy w sieci.

 

Categories: Gadżety