Program Soga dla gastronomii

Za sukcesem dobrze funkcjonującej restauracji stoi skuteczne zarządzanie firmą i kierowanie ludźmi. Te dwa aspekty muszą ze sobą współgrać, aby w gastronomii było smacznie i miło, bo do takich miejsc klienci chętnie wracają.

Czy warto inwestować w program Soga?

oprogramowanie soga dla firmO ile w malutkiej budce wydającej typowe fast foody nie jest potrzebne specjalne oprogramowanie, a jedynie sprawna kasa fiskalna, to już w restauracji będzie ono niezbędne. Skuteczna sprzedaż powinna być szybka, dokładna i profesjonalna, a do tego powinna być możliwość przeanalizowania jej w dowolnym momencie dla właściciela czy managera. Takie działanie jest możliwe, jeżeli będziemy mieć oprogramowanie Soga dla firm prowadzących dowolną gastronomię. Podstawową funkcją tego programu jest obsługa rachunków i zarządzanie zamówieniami oraz wystawianie paragonów i faktur. Te obszary obejmuje podstawowy moduł programu Soga, do którego można dokupić moduł magazynu, który stanowi kompleksowe uzupełnienie całego systemu. Przejrzysty i czytelny interfejs oprogramowania sprawia, że każdy pracownik, nawet mniej doświadczony, szybko sobie poradzi z jego obsługą. Umożliwia on przede wszystkim dowolne łączenie, dzielenie czy grupowanie rachunków kelnerskich, tworzenie wstępnych rachunków czy nawet pozwala na graficzne odwzorowanie ułożenia stolików. Jest dostosowany do pracy na jednym jak również na kilku stanowiskach kasowych. Co najważniejsze, program pozwala na generowanie wielu rodzajów raportów fiskalnych i niefiskalnych.

Oprogramowanie Soga z powodzeniem może konkurować z innymi, podobnymi programami, ponieważ posiada wszystko co jest niezbędne w każdej gastronomii. W sklepach internetowych możemy kupić to oprogramowanie już za niecałe tysiąc sześćset złotych w wersji podstawowej.

Categories: Biznes i przemysł