Przydatne laktatory dla mam karmiących piersią

 

Każda przyszła mama jeszcze przed narodzinami dziecka powinna zaopatrzyć się w najlepszy laktator Lovi. Przydają się one bardzo często zaraz po porodzie, np. w sytuacji kiedy dziecko jeszcze nie umie prawidłowo ssać brodawkę sutkową. Taki laktator pomoże wtedy w odciągnięciu mleka i przyniesie ulgę młodej mamie.

Czy posiadanie laktatora jest konieczne?

laktator loviNajlepszym sposobem karmienia noworodka jest karmienie naturalne. Jednak jest szereg sytuacji, w których takie karmienie jest utrudnione lub nawet niemożliwe. Tak się dzieje gdy dzidziuś rodzi się zdecydowanie za wcześnie lub mama ma problem z budową piersi bo ma np. małe brodawki sutkowe. W takich sytuacjach ratunkiem dla mam, które pragną dać dziecku swój pokarm jest laktator canpol. Stworzony z myślą o każdej mamie może byc albo ręczny albo elektroniczny. Cena oczywiście różni się od jego rodzaju. Najnowszej generacji laktator elektroniczny 2 fazowy odwzorowuje proces ssania piersi przez maluszka. Lejek do tych laktatorów pracuje swoją całą powierzchnią dzięki czemu pierś jest bardzo dobrze stymulowana. Do tego zestawu dołączona została także część dzięki, której możemy przejść na odciąganie ręczne pokarmu. Ponad to do każdego dołączona jest butelka ze smoczkiem dynamicznym oraz zasilacz sieciowy i walizeczka do przechowywania. Oczywiście instrukcja obsługi oraz poradnik dotyczący karmienia także dołączony jest do każdego zestawu.

Każda mama, odciągająca pokarm dla swojego maluszka musi dbać o higienę swoją oraz czystość laktatora. Laktator canpol posiada elementy, które z łatwością możemy myć nawet w zmywarce lub wyparzać samemu. Nie ważne jak karmimy swoje dziecko czy w sposób naturalny czy odciągniętym mlekiem. Najważniejsza jest bliskość z dzieckiem oraz wsłuchiwanie się w jego indywidualne potrzeby.

 

Categories: Sklepy i zakupy