Przygotowanie sali do imprez okolicznościowych

 

Nie chciałam pozostawać w tyle zwłaszcza, że konkurencja cały czas się rozwijała. Musiałam wprowadzić zmiany, bo w przeciwnym razie stracę wszystkich klientów a tego nie chciałam. Wymyśliłam sprytne rozwiązanie na poprawę swojej sytuacji.

Oferowanie imprez okolicznościowych w niskiej cenie

imprezy okolicznościowe ząbkiMoja restauracja mieściła się w centrum miasta i dlatego wpadłam na pomysł, żeby organizować imprezy okolicznościowe Ząbki pod tym względem miały sporo do zaoferowania, dlatego i ja musiałam się dostosować. Wykupiłam lokal obok restauracji, gdzie planowałam zrobić salę. Było to dość przestronne i jasne pomieszczenie, więc idealne nadawało się na imprezy różnego typu. Zatrudniłam ekipę, która w ciągu tygodnia przygotowała salę. Musiałam przygotować ofertę, gdyż nie każda impreza okolicznościowa wymagała takiego samego nakładu pracy. Wesela trwały całą noc a stypa przewidywała tylko obiad i kawę. Długo pracowałam nad cennikiem, ale chciałam oferować tanie imprezy okolicznościowe, żeby przyciągnąć jak najwięcej osób. Wiązało się to również z zatrudnieniem dodatkowych osób, które miały zajmować się obsługą takich imprez. Potrzebowałam ludzi z doświadczeniem, bo to łatwa praca nie była. Kiedy już wszystko załatwiłam, to umieściłam ofertę na stronie restauracji. Sala, w której miały być organizowane imprezy była przestronna i klimatyzowana. Klienci cenili sobie komfort i zapewniałam go w stu procentach. Nowa oferta zdecydowanie przyciągnęła masę zainteresowanych osób.

Pierwsza impreza, jaką miałam przyjemność zorganizować, to była pięćdziesiąta rocznica ślubu małżeństwa, które dość dobrze znałam. Często bywali w mojej restauracji. Jedzenie im smakowało i dlatego postanowili zorganizować imprezę w moim lokalu. Byłam z tego bardzo zadowolona.