Rekomendowany kurier międzynarodowy

Angielscy rzemieślnicy są jednymi z najlepszych w ruchu rekonstrukcyjnym, więc nic dziwnego iż zamawiamy u nich wyroby regularnie. Najczęściej są to nieznaczne wyroby, takie jak świece, drewniane utensylia, czy też ozdoby z miedzi czy brązu, które można wysłać bardzo łatwo, z racji niewielkich gabarytów.

Tania międzynarodowa firma przewozowa

tanie paczki anglia - polskaDotychczasowo od zamawiania wyrobów zagranicznych kolegów odstraszały nas przede wszystkim ceny. Przesyłki międzynarodowe są bowiem niejednokrotnie wycenione tak nierozsądnie, iż cena wysyłki jest znacznie wyższa niż cena zamówienia. Zagraniczni rekonstruktorzy również mieli ten sam problem, więc pokierowali nas do firmy z którą współpracowali, a która renomowana była za tanie paczki Anglia – polska. Owa firma należała do niewielkich przewoźników, choć poziomem usług i rzetelnością ich wykonywania mogła bez trudu rywalizować z największymi firmami kurierskimi działającymi obecnie. Paczki wysyłane były co dwa dni, więc żadne zamówienie nie oczekiwało na wysłanie tak jak to miało miejsce w konkurencyjnych firmach przewozowych, a każdy transport zabezpieczany był bardzo dokładnie przed uszkodzeniami, więc problemy ze zniszczoną zawartością nie miały tam miejsca w ogóle.

Owy przewoźnik miał całą gamę usług dodatkowych, takich jak możliwość dostarczenia przesyłki bezpośrednio pod wybrany adres, lub też przekazanie przesyłki krajowemu przewoźnikowi czy firmie kurierskiej do dostarczenia, możliwość całkowitego ubezpieczenia paczki od każdego uszkodzenia, oraz wiele innych, wygodnych usług. Dzięki takim małym szczegółom, firma odstawała od krajowych kurierów, i znacznie chętniej korzystaliśmy z jej usług podczas zamawiania i wysyłania zamówień rekonstrukcyjnych zza granicy, ale również i w kraju.