Remont chodnika i oświetlenie led

Oświetlenie led

Nasz burmistrz postanowił wykorzystać na całego środki dostępne z Unii Europejskiej. Oczywiście zaczął od wykonywania remontów wokół urzędu miasta.

Oświetlenie led w kostce brukowej

Oświetlenie ledW szczególności dokonał wymiany chodnika przed samym wejściem do urzędu miasta oraz wybudował większy parking. Prace trwały jakieś trzy tygodnie. Do urzędu miasta należało w tym czasie wchodzić z drugiej strony. Co było dość uciążliwe, gdyż trzeba było iść na kolejną ulicę, tak jakość stoi nasz budynek. Po zakończeniu prac było wielkie otwarcie tego parkingu, a przy okazji zaakceptowanie remontu chodnika. W dalszej perspektywie czasu ma zostać położony nowy asfalt aż na trzech drogach oraz mają zostać przeprowadzone prace w naszym parku. Wracając do tego chodnika, po bokach była położona kostka brukowa led, która świeciła. Bardzo ładnie to wyglądało zwłaszcza w nocy. Na każdą kostkę brukową led była położona oprawa najazdowa, ma ona chronić te kostki przed wszelkim zniszczeniem. Te oprawy były bardzo ciekawe i bardzo przypominały mi moje oprawy. Z tym, że moja oprawa oświetleniowa jest znacznie większa. Zapewne producent oświetlenia sprzedając urzędowi miasta te oprawy wraz z oświetleniem dużo zarobił zwłaszcza, że oświetlenie to można było dostrzec też na parkingu, a tam ich było znacznie więcej niż na chodniku. Ciekawe jakie prace są przewidziane w parku.

Mogli by postawić nowe ławki, a może nawet wykorzystać też jakoś kostki brukowe led. Wtedy chociaż ścieżki były by bardzo widoczne. Ciekawe jaki będzie koszt tego wszystkiego.

Polecamy: http://ledtop.pl