Rolety dzień noc – czym są?

Czym są rolety dzień i noc? Na rynku od dawna funkcjonuje zupełnie nowy styl rolet i wszyscy o tym mówią – rolety dzień i noc. Na szczęście dla naszych ważnych klientów dostarczamy i montujemy te wspaniałe nowe rolety. W tym miesiącu mamy zamiar opowiedzieć, czym są rolety dzień i noc, jak działają i dlaczego mogą być właśnie tym, czego szukałeś.

Czym są rolety dzień i noc?

rolety dzień noc ElblągTe rolety są wyjątkowe, ponieważ mają dwie warstwy materiału; jedna warstwa jest przezroczysta, a druga ma kolor blokowy. Głównym celem tych różnych tkanin jest umożliwienie łatwego użytkowania w dzień iw  nocy. Przezroczysta warstwa jest traktowana jako „zasłona dzienna”, a blok kolor „zasłona nocna”. Można je jednak zmienić, aby zrealizować szereg rozwiązań oświetleniowych. Niezależnie od pogody możesz przesuwać rolety, aby uzyskać całkowitą, zerową lub częściową przezroczystość. Żaluzje dzień i noc są rewolucyjne, ponieważ są jedynym stylem żaluzji z przezroczystymi i nieprzezroczystymi panelami poziomymi. Ta nowa technologia pozwala wszystkim właścicielom domów znaleźć odpowiedni poziom prywatności i światła, który najbardziej im odpowiada. Jak pracują rolety dzień noc? Rolety dzień i noc ze względu na sposób ich działania są naprawdę bardzo dobrym produktem. Dwa oddzielne materiały przesuwają się obok siebie po skręceniu sznurka. Jeśli kogoś interesują rolety dzień noc Elbląg to miasto, gdzie firm od produkcji ich jest sporo.

Te żaluzje są czymś w rodzaju hybrydy rolet i żaluzji weneckich, łącząc to, co najlepsze z obu światów. Żaluzje dzień i noc można całkowicie schować, wysunąć i przekręcić pod odpowiednim kątem – cecha zaczerpnięta z żaluzji weneckich. Idealne na każdą porę roku. Rolety dzień i noc oferują wiele rzeczy zarówno klientom domowym, jak i komercyjnym.

Categories: Wyposażenie domu