Skorzystałam z profesjonalnych usług sprzątających

Nigdy nie radziłam sobie z obowiązkami domowymi. Nie lubiłam sprzątać. Odkąd wyprowadziłam się do własnego mieszkania, zaczęło to być dla mnie problematyczne. O ile na co dzień sobie jako tako radziłam, o tyle zawsze po pewnym czasie, przekonywałam się, że moje mieszkanie wymaga porządnego sprzątania. Nie miałam na to czasu, i nie za bardzo wiedziałam, jak się za to zabrać.

Potrzebowałam solidnych usług sprzątających

usługi sprzątająceW końcu stwierdziłam, że najlepiej będzie jak znajdę jakąś panią, która oferuje usługi sprzątające. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć kogoś, kto solidnie i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, ale nie ma zbyt wywindowanych cen. Na szczęście bez problemu mi się to udało. Ktoś zawiesił na klatce schodowej ogłoszenie, że przyjmie tego typu zlecenia. Zadzwoniłam na podany tam numer telefonu. Umówiłam się na spotkanie z miłą panią, która oferowała swoje usługi sprzątające w niskiej, przystępnej cenie. Pokazałam jej co jest do zrobienia i czego oczekuję. Szybko się z nią dogadałam. Oprócz ceny bardzo ważne było dla mnie to, że posiadała ona własny, profesjonalny sprzęt czyszczący i samodzielnie zaopatrywała się we wszystkie środki czystości. Ich zakup był wliczony w cenę usługi. Kilka dni później przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Zatrudniona przeze mnie sprzątaczka, świetnie sobie ze wszystkim poradziła.

Byłam zadowolona do tego stopnia, że zaczęłam korzystać z jej usług regularnie. Raz w tygodniu zjawia się ona u mnie w mieszkaniu i dokonuje drobnych porządków – ściera kurze, odkurza i myje podłogi. Czasami wykonuje również pranie i prasuje. Jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, sprząta sprawnie i szybko, a także oferuje swoje usługi w weekendy.

Categories: Inne usługi