Skuteczna dezynfekcja rąk

Zapewnienie klientom bezpiecznych warunków do robienia zakupów jest obowiązkiem każdego właściciela działalności gospodarczej. Niezwykle ważne jest to, aby móc zapewnić wchodzącym osobom higieniczne warunki, na przykład w formie możliwości zdezynfekowania dłoni. Warto się zastanowić, nad tym jak to zrealizować.

Dobieramy stojak do dezynfekcji rąk

stojaki do dezynfekcji rąkDezynfekcja dłoni ma za zadanie zmniejszyć prawdopodobieństwo przenoszenia się zanieczyszczeń z rąk na towary i na kolejne osoby. W przypadku osób, które nie dezynfekują dłoni, przenoszenie się zanieczyszczeń jest znacznie szybsze i w większym zakresie. Dlatego właśnie warto zadbać o to, aby przy drzwiach wejściowych znalazł się środek do dezynfekcji oraz informacja o obowiązku stosowania. Dobrym rozwiązaniem mogą być stojaki do dezynfekcji rąk. Pozwalają one na znacznie szybsze oraz efektywniejsze zachęcenie klientów do dezynfekowania. Umożliwiają również znacznie wygodniejsze zdezynfekowanie dłoni, ponieważ część modeli działa w sposób bezdotykowy. Jest to wygodne dla klientów, ponieważ nie muszą dotykać tego samego pojemnika do dezynfekcji, co setki innych osób wchodzących przed nimi w ciągu dnia. Dodatkowo stojący przy wejściu stojak znacznie szybciej będzie się rzucał klientom w oczy oraz motywował ich do zadbania o higieniczne warunki robienia zakupów. Jeżeli mamy wątpliwości odnośnie tego, jaki model stojaków będzie najbardziej korzystny, powinniśmy zadbać przede wszystkim o funkcjonalność, stabilność oraz wygodę użytkowania przez klientów.

Reasumując, możliwość skorzystania z nowoczesnych sposobów dezynfekcji dłoni, może się doskonale sprawdzić w przypadku działalności handlowych. W takich wypadkach konieczne może się okazać skorzystanie z profesjonalnych stojaków umożliwiających klientom szybkie oraz wygodne dezynfekowanie dłoni przed rozpoczęciem zakupów.

Categories: Zdrowie i uroda