Skuteczne usuwanie rozstępów

Rozstępy są problemem, który dotyczy niemal każdej kobiety na świecie. Jeśli jeszcze nie dotyczy to z całą pewnością będzie. Szybkie tycie, szybkie zmniejszenie wagi czy ciąża to tylko niektóre z przyczyn pojawiania się na naszej skórze tych brzydkich, nieestetycznych blizn. 

Rozstępom mówimy nie

usuwanie rozstępów KatowiceWiele kobiet zmaga się z problemem rozstępów na ciele. Nie jest nic nie zwykłego, jednak wiele z nas ma z tego problemu wiele kompleksów, które sprawiają, że bardzo trudno nam jest się pokazać na plaży czy w innych miejscach, które wymagają aby się rozebrać. Do tej pory ze strony medycyny estetyczniej mogliśmy liczyć na jedynie powierzchowne zakrycie laserowe rozstępów. Sprawiało to, że nie znikały a jedynie było je mniej widać. Medycyna jednak stanęła na wysokości zadania i potrzeb kobiet i postało coś co skutecznie pomoże pozbyć się tego problemu. Należy jednak wspomnieć, że istnieje rozróżnienie na rozstępy świeże i stare, które zupełnie inaczej się leczy. W Katowicach działa gabinet medycyny estetyczniej, który zajmuje się tym zagadnieniem. radzą oni aby na świeże rozstępy używać lasera frakcyjnego, na stare zaś radiofrekwencji mikroigłowej. usuwanie rozstępów Katowice to miejsce w którym każda kobieta, która cierpi na tę dolegliwość otrzyma pomoc. O rozstępach mówi się zazwyczaj w stosunku do kobiet. Mężczyźni jednak również mogą mieć ten problem. Jest to związane z szybkim wzrostem, gwałtownym przybieraniem na wadze lub jej utracie lub też nadmiernym i zbyt intensywnym ćwiczeniom na siłowni. 

Rozstępy nie są jedynie domeną kobiet. Można stwierdzić, że kobiety poprzez ciąże się na nie częściej narażone, jednak problem ten dotyka również mężczyzn, którzy podobnie jak kobiety mają pełne prawo korzystać z dobrodziejstw jakie daje nam medycyna estetyczna, czyli usuwania rozstępów. 

Categories: Zdrowie i uroda