Smaczne jedzenie na pikniku

Przez kilka lat mieszkałam za granicą, ale w końcu zdecydowałam się wrócić do swojego rodzinnego miasta. Kiedy znajomych poinformowałam o swojej decyzji, to wszyscy bardzo się ucieszyli. Wpadłam na pomysł, by zorganizować jakąś imprezę, na którą zaproszę wszystkich.

Jedzenie na piknik zamówione w firmie cateringowej

catering piknikKiedy wróciłam do kraju i się nieco zadomowiłam, to stwierdziłam, że przyszedł czas na zorganizowanie imprezy dla znajomych. Był środek lata i postanowiłam zorganizować coś w plenerze. Zdecydowałam się na piknik, bo wszyscy znajomi uwielbiali takiego typu imprezy. Nie zamierzałam sama przygotowywać jedzenia, bo było to zbyt czasochłonne i zdecydowałam się na catering piknik miał być dla dwudziestu osób i potrzebowałam sporej ilości jedzenia. Mama dała mi namiar na jedną z najlepszych firm cateringowych, ponieważ tam oferowano najlepsze jedzenie, które było zawsze smaczne i świeże. Do firmy cateringowej wybrałam się osobiście, ponieważ chciałam wybrać potrawy, które będą nadawały się na piknik. Zdecydowałam się na tradycyjne menu, bo znajomi lubili klasyczne potrawy i nikt nie wydziwiał. Wszyscy też jadali mięso i tym bardziej miałam zadanie ułatwione. Poza jedzeniem zamówiłam też napoje oraz desery. Zamierzałam zorganizować dla znajomych najlepszy piknik i zależało mi, aby wszystko poszło dobrze. Wszystko sama zorganizowałam i tym bardziej byłam z siebie dumna. Jedzenie z firmy cateringowej zamówiłam na siedemnastą, bo o tej godzinie już wszyscy mieli być.

Piknik był bardzo udany i wszyscy świetnie się bawili. Jedzenia wystarczyło dla wszystkich, ponieważ zamówiłam większą ilość. Z usług firmy cateringowej byłam bardzo zadowolona, ponieważ okazali się ogromnym profesjonalizmem. To była bardzo udana współpraca.

Categories: Jedzenie