Sprawdzone oleje CBG

W sklepach z konopną farmacją, znaleźć można mnóstwo produktów prozdrowotnych. Jednym z nich jest olej CBG, który, w przeciwieństwie do olejów CBD, zawiera pełne spektrum kannabinoidów, o równie dobroczynnym działaniu.

Gdzie kupić olej CBG?

oleje cbg 15Kannabigerol (CBG) jest podstawową, pierwotną substancją w konopiach, która ma udział w tworzeniu wszystkich pozostałych. Niestety, występuje ona w bardzo małych ilościach i można ją pozyskać tylko w określonej fazie wzrostu rośliny. Badania naukowe dowiodły, że ma ona działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, przy czym oleje CBG 15% są zalecane również ze względu na swoje przeciwpsychotyczne działanie. Gdy chodzi natomiast o koszt, taki wyrób to wydatek rzędu dwustu pięćdziesięciu – trzystu pięćdziesięciu złotych – w zależności od miejsca nabycia i renomy producenta olejów. Jak jednak widać, nie jest to cena, która mogłaby odstraszyć konsumentów, albowiem jest to produkt niezwykle wydajny, którego jedno opakowanie wystarcza nawet na kilka miesięcy stosowania. Wiele sklepów internetowych oferuje oleje z pełnym spektrum kannabinoidów, ale trzeba je porównywać, gdyż ich oferty często różnią się w wybranych produktach, tak pod względem asortymentu, jak i cen. Rekomendowane oleje CBG 15% są jednymi z najsilniejszych na rynku, toteż nie ma się czemu dziwić, że są tak popularne, a dodać należy, że polecają je nie tylko pacjenci, ale też autorytety ze świata medycyny. Faktem jest również, że wielu sportowców korzysta z dobroczynnych mocy kannabinoidów.

Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup oleju, zawierającego pełne spektrum kannabinoidów, gdyż są bardziej wartościowe od wyrobów, w których składzie występuje tylko sam CBD. Dodać również należy iż oleje CBG są droższe, ale są to różnice rzędu 20-30 złotych.

Categories: Zdrowie i wygląd