Świątecznie, znaczy – śmiesznie. O zabawnych prezentach

Święta Bożego Narodzenia, jak co roku, potrafią zaskoczyć. Zbliżają się ukradkiem, niepostrzeżenie szybko, zaskakując znienacka swoim nadejściem. To już? Pytamy, patrząc nieprzytomnie na świąteczne dekoracje, pojawiające się w okolicach listopadowego święta zadusznego. Tak, to już. No, prawie; w każdym razie – za chwilę.  

Śmieszny prezent – gwarancja wesołych Świąt

śmieszne prezenty na świętaBywa, że przygotowania przedświąteczne kojarzymy nie z dobrodusznie uśmiechniętym Mikołajem czy urokliwym dźwiękiem sań wśród białego puchu, a z nerwami. Idealnym sposobem na zażegnanie tego stresu jest zakup prezentów. Śmieszne prezenty na Święta poprawią humor zarówno obdarowanemu nimi szczęściarzowi, jak i osobie prezentem obdarowującej – tej drugiej może nawet bardziej. Poczucie humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło, zwłaszcza, gdy przy stole z ust troskliwej rodziny pada pytanie: czy masz już chłopaka/ kiedy ślub/ drugie dziecko – niepotrzebne skreślić. W takiej o to chwili wystarczy umieścić w ciocinej dłoni starannie zapakowaną przesyłkę od Mikołaja – uroczy szalik w bałwanki i niezwłocznie ją nim opasać. Tak niewiele trzeba, by wywołać uśmiech na twarzy bliskich, a zarazem samemu odetchnąć z ulgą. Zabawny prezent to również remedium na ewentualny, rodzinny konflikt, zamrożony na kilka wigilijnych godzin. Jeżeli chcemy w dyskretny sposób wyciągnąć rękę na zgodę, warto wykorzystać moc zabawnego prezentu świątecznego, najlepiej dostosowanego do indywidualnych cech obdarowywanego bliskiego.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że zabawny prezent świąteczny jest recepta na radosną atmosferę przy wigilijnym stole. Przynajmniej przez chwilę. Żartobliwy akcent na pewno nie zawadzi, a pozytywnie naładowani będziemy mogli cieszyć się Bożym Narodzeniem, jak dzieci.

Categories: Sklepy i zakupy