Tani lot samolotem z Bydgoszczy

 

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad krótkim wyjazdem za granicę. Chciałam spędzić czas w innym otoczeniu. Jednak zdecydowanie nie interesowała mnie zorganizowana wycieczka. Uważałam, że przewodnik jest zbyt ograniczający a wolny czas można spędzić najlepiej tak jak uważa się to za słuszne.

Leciałam z Bydgoszczy do Londynu

lufthansa bydgoszczAby urozmaicić sobie swoje plany postanowiłam lecieć samolotem z Bydgoszczy. Autokar oraz samochód był czasami męczący więc chciałam zarzyć jakiś nowych wrażeń. Jako miejsce docelowe wybrałam Londyn. Pragnęłam spędzić tam trochę czasu i jeszcze raz zobaczyć jak żyje to miasto. Oczywiście z przewoźnikiem nie miałam najmniejszego problemu. Oczywiście najbardziej korzystne przeloty organizowała znana mi już wcześniej lufthansa bydgoszcz, która funkcjonuje w tym mieście od kilku lat. Dla mnie jako dla prawdziwej bydgoszczanki takie lotnisko jest bardzo wygodne. Nie muszę daleko lecieć i w niskiej cenie oraz dodowlnej dacie mogę odwiedzić inny kraj. Na dodatek cena jest bardzo atrakcyjna i wcale nie oznacza ogromnych kosztów. Ostatecznie po raz kolejny postawiłam na przewoźnika lufthansa i nie żałowałam swojej decyzji. Cała podróż odbyła się jak najbardziej punktualnie i bez większych niespodzianek. Odprawa przebiegła spokojnie, a ludzie w samolocie zachowywali się kulturalnie. Również obsługa była życzliwa i pomocna. Według mnie taka podróż to prawdziwa przyjemność, która jest warta wszystkiego.

Bydgoszcz jest miastem o wielkich perspektywach dlatego oferta z pewnością będzie ulegała różnym modyfikacjom. Kto wie, może moja następna trasa będzie oznaczała bardziej daleki kraj i przeżyję wspaniałą przygodę? Wszystko było na wyciągnięcie ręki jeżeli chodzi o moją rodzinną Bydgoszcz. Z takich usług byłam bardzo zadowolona.