Tkaniny poliestrowe i moje poduszki

Lubię rysować i projektować różne grafiki. Traktowałam to jednak do tej pory jako hobby. Z czasem jednak zaczęłam się zastanawiać, czy nie przekuć tego jako moją pracę. Mogłabym zajmować się grafiką użytkową i projektować różne wzory na tkaniny.

Tkaniny poliestrowe i tworzenie grafiki

rekomendowane tkaniny poliestroweZaczęłam starać się tworzyć grafiki pod kątem tego jak mogłyby one wyglądać na pościeli, na poduszkach, czy an torbach na zakupy. Nie mogły to być zatem wzory zbyt skomplikowane graficznie, ale też musiałby być atrakcyjne i przyciągające wzrok. Kiedy miałam już gotowych kilka projektów to chciałam wiedzieć jak będą one wyglądały w rzeczywistości. Musiałam znaleźć firmę, która będzie wykonywała nadruki na tkaninach. Znalazłam jedną bez problemu, jednak musiałam przynieść własny materiał, bo oni co prawda mogli przygotować coś ze swoich zapasów, jednak było to bardzo drogie. Sama zaczęłam szukać hurtowni tkanin, w której mogłabym kupić trochę materiału w korzystniej cenie. Tam podpowiedzieli mi, żeby wybrać rekomendowane tkaniny poliestrowe. Mieli akurat na nie promocję, więc mogłam kupić je jeszcze taniej niż zwykle. Mi zależało na na tkaninie białej, żeby mój wzór był dobrze wyglądający i żebym zobaczyła jakie będzie oddanie kolorów. Potem zaniosłam tkaniny poliestrowe do zadrukowania. Miałam je odebrać za trzy dni. Nie mogłam się już doczekać, kiedy zobaczę jak moje wzory wyglądają na tkaninach. Nie zawiodłam się. Wszystko wyglądało rewelacyjnie. Następnie zaniosłam materiał do krawcowej, żeby uszyła z niego co trzeba. Ona też się spisała na medal.

Wszystko co zrobiłam wystawiłam od razu na sprzedaż w internecie. Torba się szybko sprzedała, z poduszkami było gorzej. Ale nie poddaję się, w końcu to moje pierwsze produkty, nie spodziewałam się ogromnego sukcesu od początku.